... Дрогобицькі семінаристи на Житомирщині
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Most Read

LAST COMMENTED

Articles archive

< May 2012 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Visits

 Погода в Україні
 
Дрогобицькі семінаристи на Житомирщині PDF Print E-mail
Friday, 11 May 2012 08:01

Ці Пасхальні канікули були особливами для братів Володимира Богенчука та Андрія Кобільника, адже вони мали велику честь відвідати вірних Нашої Церкви у Київській архиєпархії на парафії Святих Петра й Павла смт. Вакуленчук та Св. Івана Богослова смт. Коровинці (Житомирської обл.)Протягом пасхальних місій брати перебували у родинному колі церковної спільноти і виконували місійне служіння. 

Прекрасно прийняв Володимира та Андрія парох церкви отець Роман Шкрібинець та парафіяни, які ставилися до них із ласкою, любов'ю та батьківською турботою. Браття робили все можливе, щоб люди радісно відчули Велику Радість Христового Воскресіння і тому освячували час прекрасним посним співом, а пізніше цікавими та веселими гаївками для молоді. І в такий спосіб старалися відповісти на їхню любов своєю турботою і також своєю присутністю. А проявлялося це в такий особливий спосіб, як відвідування храму, спільних молитов і співання Богослужінь, а також були помічниками отцю в його непростому, пастирсько-місійному служінні.

Дякують брати Господові Богу, який у своєму Провидінню через семінарійне Братсво, а також через Отця Духівника, запровадив їх в цей мальовничий край. Дякують Отцю і парафії за гостинне прийняття і молитву.

А також особливу подяку складаємо жертовному парохові Церкви Успіння Пресвятої Богородиці м. Дрогобича о. Олексію, який за проханням сотрудника о. Григорія Комара, подарував плащаницю для с. Коровинці, яке також обслуговує о. Роман.