... Хор "Оранта" взяв участь у XIII Міжнародному фестивалі духовної музики у Ґіжицьку (Польща) [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2022-2028 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Most Read

LAST COMMENTED

Articles archive

< October 2013 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Visits

 Погода в Україні
 
Хор "Оранта" взяв участь у XIII Міжнародному фестивалі духовної музики у Ґіжицьку (Польща) [ФОТО] PDF Print E-mail
Friday, 11 October 2013 21:02

altЗовсім нещодавно хор Дрогобицької духовної семінарії "Оранта" під керівництвом о. Андрія Буня взяв участь у XIII Міжнародному фестивалі духовної музики, який проходив в м. Ґіжицьку, на Мазурах, (Польща) з 5 по 6 жовтня цього року. Фестиваль організовано з ініціативи Об'єднання українців у Польщі (ОУП). Для участі у ньому було запрошено близько десятка хорів з України, Польщі та Росії. Хор "Оранта" ДДС вперше брав участь у такому фестивалі.

До Ґіжицька хор "Оранта" прибув 4 жовтня разом із хором "Боян Дрогобицький" з Дрогобича. До вечора семінаристи мали змогу прогулятися мальовничим містом, відвідати ґіжицький порт та поселитись у місцевому готелі "Wodnik". Як дорога так і прибуття до місця призначення супроводжувалось молитвою, очолюваною о. Василем Чавою, префектом Дрогобицької духовної семінарії. 5 жовтня о 17:00 семінаристи взяли участь у Божественній Літургії в місцевому греко-католицькому храмі, яку очолив настоятель парафії Пресвятої Трійці у Ґіжицьку. Йому співслужили о. Василь Чава та о. Андрій Бунь, співали кілька хористів "Оранти".

Перший день фестивалю - 5 жовтня - також розпочався із молитви. Божественну Літургію у храмі Пресвятої Трійці відслужив префект ДДС о. Василь у співслужінні о. Андрія Буня - регента хору. Пообідавши, учасники фестивалю вирушили до м. Виґожева, де у місцевому храмі УГКЦ були виконані перші духовні твори. У виконанні "Оранти" прозвучали "Тіло Христово" (соло о. Андрій Бунь), "Благослови, душе моя Господа", а також "Хваліте ім'я Господнє" та "Богородице Діво" із солісткою п. Іриною Кліш. Завершився цей день виступами хорів у греко-католицькому храмі Пресвятої Трійці м. Ґіжицька.

6 жовтня у храмі Пресвятої Трійці була відслужена Божественна Літургія, яку очолив єроманах ЧСВВ у співслужінні отців із ДДС: о. Василія та о. Андрія. На цій Літургії були присутні архиєпископ Чернігівський і Ніжинський, секретар Священного Синоду УПЦ КП Євстратій, архиєпископ Рівненський і Острозький УПЦ КП Іларіон та отці із м. Дубна УПЦ КП, хор яких також брав участь у фестивалі. Після Літургії всі присутні ієреї та миряни соборно заспівали гимн "Боже великий, єдиний".

О 16:00 цього дня у костелі св. Казимира Римо-Католицької Церкви у м. Ґіжицьку розпочався гала-концерт, участь у якому взяли всі хори, які прибули на фестиваль. У виконанні "Оранти" прозвучали твори "Тіло Христово", "Благослови, душе моя Господа" і "Хваліте ім'я Господнє" із солітскою п. Іриною Кліш. По завершенні фінального концерту учасникам було вручено грамоти та пам'ятні подарунки. Опісля ж усі хори були запрошені на святковий бенкет.

 

Див. фоторепортаж: