... Дрогобицька семінарія отримала 10 нових студентів
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< July 2011 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Visits

 Погода в Україні
 
Дрогобицька семінарія отримала 10 нових студентів PDF Print E-mail
Monday, 11 July 2011 16:24

Вступники до ДДС8-11 липня 2011 р.  тривала вступна сесія до Дрогобицької Духовної семінарії. Впродовж цього часу проводилося випробування глибини і зрілості покликання абітурієнтів, а також перевірка їхніх сил і можливостей. Для виконання відповідального завдання відбору кандидатів для вступу до семінарії владика Юліан (Вороновський), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, скликав приймальну комісію у складі представників ректорату семінарії та єпархіального управління. За перебігом вступної кампанії спостерігали члени Пресвітерської ради єпархії.

  8 липня, абітурієнти писали твір на одну з трьох запропонованих єпархіальним єпископом тем: «Важливість подій смерті та воскресіння Ісуса Христа для християнина»; «Прояв Божої всемогутності у розповіді про воскресіння Лазаря»; «Духовне значення паломництва блаженного Папи Івана Павла ІІ до України». Оцінюючи письмові роботи, приймальна комісія враховувала грамотність і глибину розкриття теми.
У другий день випробувань, 9 липня, відбувся письмовий екзамен (тести) з катехизму і літургіки, під час якого абітурієнти повинні були відповісти на сто запитань (по 50 з кожного предмету). 
В останній день вступної сесії, 11 липня, під час співбесіди приймальна комісія з’ясовувала рівень духовності та інтелектуального розвитку абітурієнтів. Тоді ж відбувся усний іспит з основ співу та музики, під час якого оцінювалися слухові і вокальні здібності бажаючих стати семінаристами. У цей же ж день приймальна комісія у присутності спостерігачів від єпархіального духовенства підвела підсумки вступної кампанії 2011. При визначенні загального балу, крім оцінок здобутих під час вступної сесії, врахувався середній бал документу про попередню здобуту про освіту.
За підсумками вступних випробувань на перший курс семінарії було зараховано 10 студентів, з яких два з вищою освітою. Ті ж, що не пройшли по конкурсу, мають змогу спробувати свої сили наступного року. Щоб потенційні абітурієнти могли краще підготуватись, семінарія пропонує їм спеціальні підготовчі курси, котрі розпочнуться вже у вересні цього року.