... Два подарунки до дворічного ювілею сайту Дрогобицької семінарії
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< September 2011 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Visits

 Погода в Україні
 
Два подарунки до дворічного ювілею сайту Дрогобицької семінарії PDF Print E-mail
Friday, 09 September 2011 10:52

Християнський ІнтернетУ вересні 2011 р.Б. Інтернет-сторінці Дрогобицької Духовної Семінарії сповнюється два роки. Це дуже малий проміжок часу на тлі людської історії, але досить значний у сфері глобальних засобів масової комунікації. За цей час ми зайняли певну нішу в християнській частині Інтернету, про що свідчать більше 40 тисяч відвідувань з більш як 70 країн світу, що мав наш сайт за цей період. Сподіваємось, що так ми допомогли комусь знайти шлях до Христа і Церкви, а може навіть й спонукали й відчути в собі покликання до священичого служіння.

 

  За два роки адміністрації сайту за дуже незначних витрат вдалося зробити досить багато, а тому ми дякуємо тим особам, котрі на добровільних засадах погодились допомогти нам створити і підтримувати функціонування нашого сайту. Водночас ми маємо плани, котрі нам поки що не вдалось реалізувати через брак чи то матеріальних ресурсів, чи то часу. Сподіваємось, що з Божою допомогою нам вдасться їх здійснити вже в недалекому майбутньому.

 До цього маленького двохрічного ювілею адміністрація сайту підготувала своїм відвідувачам два невеличкі подарунки - англійську версію сайту та електронну бібліотеку. Англійські текстові матеріали кожен охочий може проконсультувати за цим посиланням або натиснувши відповідний значок у верхній правій частині сайту. Поки-що там доступні всі матеріали, котрі стосуються історії та сучасного стану семінарії. Організувати переклад новин, уривків дипломних робіт чи статей наших студентів і викладачів - досить трудомістке завдання, котре нам поки-що не під силу... Читачі, котрим важко читати українською чи англійською мовами, можуть скористатись не завжди досконалим, але досить корисним машинним перекладом нашого контенту, котрий ми за допомогою Google здійснюємо 23 мовами.

У розділі "Оцифрована традиція" ми плануємо публікувати старі (до 1946 р.) оцифровані видання УГКЦ з богослов'я, літургіки, духовності, канонічного права... Хоч ми і свідомі того, що поки-що цей наш проект є досить скромним, але сподіваємось, що з Божою допомогою та завдяки підтримці жертводавців він швидко розвиватиметься і український богословський інтернет отримає ще один ресурс про джерела київської церковної традиції.