РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У семінарії відбулись козацькі забави [ФОТО] |
Субота, 19 жовтня 2019 11:04 | |||
18 жовтня 2019 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулись козацькі забави. Кожного року згідно з усталеною традицією цей інтелектуально-розважальний вечір організовують студенти II курсу. Суддями були о. Василь Чава, о. Михайло Коліщак, о. д-н. Богдан Хом’як. Дійство розпочалось з молитви, яку очолив проректор з виховання о. Василь Чава. Опісля пролунав Державний Гімн України. Відтак брати 2-го курсу розповіли про те, як саме проходитиме вечір. У перших змаганнях семінаристи могли випробувати свою фізичну сили. Згодом браття мали можливість показати свою обізнаність в історії України, а зокрема українського козацтва та народних пісень. У завершальному блоці семінаристи брали участь у різноманітних конкурсах розважального характеру. За підсумками балів перше місце здобули брати V курсу, срібло отримала команда III курсу, а третю сходинку посіла команда IV курсу. По завершенні змагань о. Василь Чава подякував братам II курсу за чудово організацію такого вечора, який приніс багато позитивих емоцій. Наприкінці кожен курс отримав грамоту та солодкі призи. Вечір завершився молитвою до Пресвятої Богородиці. Див.фоторепортаж:
|