РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Відбулась всеєпархіальна проща до Билич |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 11 червня 2023 19:29 | |||
Перед Літургією були відслужені Утреня та Водосвяття, очолювані о. Богданом Хом'яком, префектом ДДС, та супроводжувані співом семінаристів. Попри несприятливі погодні умови зібралась велика кількість прочан. Зокрема, на це звернув увагу вл. Григорій у своїй проповіді на Літургії: "Ми б дуже хотіли, щоб у нашому житті не було хрестів, труднощів. Але без випробувань немає християнства. Тому Господь не забирає у нас хреста, але дає силу його нести. Сьогодні, напртклад, Він не забрав дощу, але дав нам сміливість його не налякатися. Він не дав якось вигідної дороги, але допоміг нам побороти знеохоту і прийти сюди. Такою є Божа дія. Тому, отже, святість як звершення християнського життя народжується поміж двома поглядами: Божого на нас, з одного боку, та нашого на Бога – з іншого. Ми сьогодні прийшли на цю Літургію, щоб Господь нас освятив, тому зичу усім нам цього великого дару святості, дару Духа Святого". Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|