... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Фотогалерея

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< березня 2016 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
березня 2016

Середа, 30 березня 2016

Про що постимо? PDF Друкувати Написати листа

о. Степан УГРИН

altСам заголовок статті видається трохи незвичним, адже людина, що переймає практику посту, постить для чогось, а не про щось. Однак все ж такий вислів, видається, звучить краще, щоб підкреслити один доволі важливий момент нашого життя – власні гріхи чи, може навіть краще сказати, «темну сторону» кожного із нас. Про неї ми, взагалі-то, більше воліємо мовчати, ніж говорити. В деяких східних народів є такий вислів-запитання: «про що мовчиш?». Саме над тим, про що мовчимо, й годиться попрацювати в час Великого Посту, адже «Правдивий піст – це усунення гріхів», - повчав Василій Великий.

Детальніше...


Неділя, 27 березня 2016

Дрогобицькі семінаристи виступили на конференції у Львівській духовній семінарії [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt25-27 березня 2016 року у стінах Львівської духовної семінарії відбулась всеукраїнська студентська науково-практична конференція семінарій УГКЦ «Отець Ісидор Дольницький – духовний наставник семінаристів». В конференції взяли участь семінаристи Львівської, Київської, Тернопільської, Івано-Франківської, Дрогобицької семінарій, а також Василіянського інституту філософсько-богословських студій. Нашу семінарію на конференції представляло 7 братів.

Детальніше...


Середа, 23 березня 2016

Братство "Введення в храм Пресвятої Богородиці" вшанувало річницю смерті свого засновника [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt22 березня 2016 року Братство "Введення в храм Пресвятої Богородиці" відзначило 92-гу річницю з дня смерті свого засновника, великого мужа нашої Церкви о. Ісидора Дольницького. У актовому залі семінарії відбувся Вечір пам'яті, під час якого братчики мали можливість розважити над життям отця Ісидора, поглянути на плоди його праці і побачити в ньому взірець для наслідування.

Детальніше...


Понеділок, 21 березня 2016

Завершились великопосні реколекції [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt18-20 березня 2016 року у Дрогобицькій духовній семінарії відбулись традиційні великопосні реколекції. Ці дні брати провели в тиші, здійснюючи мандрівку у глибини самих себе, розважаючи над важливими темами свого духовного життя, дослухаючись до голосу Божого. Провідником у цій подорожі був випускник нашої семінарії, ієромонах студійського уставу о. Аліпій (Федун).

Детальніше...


П'ятниця, 18 березня 2016

«Я сказав вам усе заздалегідь» PDF Друкувати Написати листа

Ігор БРИНДАК

altСлова, винесені у заголовок, взяті з Євангелія: «Ви ж зважайте! Я сказав вам усе заздалегідь» (Мр. 13, 23). Проте відразу хочемо застерегти читачів, що мова у цій публікації йтиме не про якісь апокаліптичні події, а про інші речі, про які Спаситель також сказав наперед. Хоч, правда, люди менше звертають на них увагу.

Детальніше...


Неділя, 13 березня 2016

"Хай Бог простить і я прощаю!" [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

altОстання неділя перед Постом має назву Сиропусної, або Неділі Прощення. В цей день відбуваються останні приготування перед мандрівкою Великим Постом, а саме християни повинні простити усім своїм кривдникам і недоброзичливцям, щоб з чистим сумлінням розпочати шлях святої Чотиридесятниці. З цієї нагоди у всіх храмах відбувається особливе молитовне дійство - чин всепрощення, під час якого духовенство та вірні просять одні в одних пробачення. 13 березня 2016 року семінарійна спільнота взяла участь у такому чині.

Детальніше...

Тарас Шевченко - великий син українського народу [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt11 березня 2016 року у актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулась святкова академія з нагоди 202-ї річниці з дня народження видатного поета, славного Кобзаря, Сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Семінаристи мали змогу ще раз пригадати життєвий шлях поета, перенестись у нелегкі часи, коли він творив, відчути у його поезії любов і відданість Батьківщині, тугу через гірку її долю і надію на краще майбутнє.

Детальніше...


Понеділок, 07 березня 2016

Чи правда, що у Дрогобичі колись сталась подія, подібна до тієї, яку показано у фільмі "Чудо"? PDF Друкувати Написати листа

Ігор БРИНДАК

altУ свій час широкого розголосу набула історія, яка трапилася в 1955 році в Куйбишеві, про дівчину, яка танцювала із іконою святого Миколая та закам’яніла. Свого часу про це також було знято фільм «Чудо», обговорення якого відбулось на сторінках часопису «З любов’ю у світ». Але доводиться чути, що подібний випадок стався також і в Дрогобичі. Чи це правда?

Детальніше...


Четвер, 03 березня 2016

Багато людей говорять: «Я в Бога вірю, але Церкви не визнаю». Що на це відповісти? PDF Друкувати Написати листа

Ігор БРИНДАК

altХто вірить у Бога, то вірить також і у все те, що Бог сказав людству, в тому числі і про заснування Церкви: «На цій скелі збудую Мою церкву і що пекельні ворота її не подолають» (Мт. 16, 18). Це слова Ісуса Христа, які, слід зауважити, цілком підтвердилися в історії. За дві тисячі років були неодноразові спроби знищити Церкву, всі вони закінчилися невдачею. Гріхи тих або інших членів Церкви, навіть і деяких пастирів, ці Євангельські слова зовсім не заперечують, бо не призвели вони до розвалу Церкви, хоча, згідно з людською логікою, так би мало й статися.

Детальніше...