... Дрогобицькі семінаристи виступили на конференції у Львівській духовній семінарії [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Фотогалерея

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< березня 2016 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26
28 29 30 31      

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Дрогобицькі семінаристи виступили на конференції у Львівській духовній семінарії [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Неділя, 27 березня 2016 19:02

alt25-27 березня 2016 року у стінах Львівської духовної семінарії відбулась всеукраїнська студентська науково-практична конференція семінарій УГКЦ «Отець Ісидор Дольницький – духовний наставник семінаристів». В конференції взяли участь семінаристи Львівської, Київської, Тернопільської, Івано-Франківської, Дрогобицької семінарій, а також Василіянського інституту філософсько-богословських студій. Нашу семінарію на конференції представляло 7 братів.

Семінаристи прибули до Львівської семінарії у п'ятницю ввечері і першою чергою вирушили до храму, де була відслужена Літургія напередосвячених дарів. Другий день роботи конференції розпочався з Утрені і Божественної Літургії, яку очолив владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський. Відтак, після сніданку, учасники зібрались у конференц-залі, де ректор Львівської духовної семінарії о. Ігор Бойко оголосив про відкриття конференції. З привітальними словом до семінаристів звернувся владика Ігор (Возьняк).

У рамках пленарного засідання першими доповідачами були о. Євген Станішевський, духвіник ЛДС, який представив тему «Духовний провід у Святому Письмі», та владика Венедикт (Алексійчук), протосинкел Львівської Архиєпархії з темою «Духовний провід в традиції Церкви». Опісля був час для запитань, відбулось коротке обговорення представлених тем. Наступна серія доповідей стосувалась вже безпосередньо особи о. Ісидора Дольницького. Доповідачі розкривали такі теми: владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії – «о. Ісидор – духовний наставник семінаристів», п. Ігор Василишин, викладач УКУ – «Роль творчої спадщини о. Ісидора Дольницького у формуванні духовності семінаристів, священиків та у доброму вихованні їх пастви», п. Оксана Лазор, викладач ЛНУ імені Івана Франка – «Особливості перекладу книги о. Ісидора Дольницького», о. Володимир Стефанишин, голова Літургійної комісії Львівської Архиєпархії – «Беатифікаційний процес о. Ісидора Дольницького». Завершилось засідання дискусією і питаннями для доповідачів.

Після обіду розпочались секційні засідання. Учасники конференції були поділені на 3 групи відповідно до тематики доповідей: «Духовний провід у Святому Письмі», «Духовний провід у традиції Церкви», і «Духовний провід у ХХІ ст.» Модераторами в даних групах були відповідно духівник ЛДС о. Іван Дулиба, віце-ректор КТДС о. Андрій Черненко, і віце-ректор ЛДС о. Михайло Плоцідем. Кожен семінарист мав 5-7 хвилин для виступу, після чого відбувалось спільне обговорення висвітленої теми. Після завершення праці в групах учасники знову зібрались разом у конференц-залі, де модератори груп коротко підбили підсумки дискусій.

Завершилась конференція в суботу ввечері солодким частуванням у дружніми бесідами між семінаристами і отцями з різних семінарій.

Конференція дала можливість братам спробувати себе у наукових дослідженнях, набратись цінного досвіду, поспілкуватись з однодумцями. Організатори та учасники з нетерпінням очікують наступної такої конференції, яка має відбутись за рік, але вже у іншій семінарії УГКЦ.

Фото Інтернет представництва Львівської Духовної семінарії http://www.lds.lviv.ua/news/1459013444: