ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 2 червня по 4 липня 2025 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 7-8 липня 2025 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових студентів
- 08/07 Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 21/06 Шістнадцять семінаристів отримали дипломи і нижчі свячення [оновлено, додано ВІДЕО]
Найпопулярніше
- ЕФФАТА ДДС: "Взаємодія віри і науки на прикладі святої Гільдеґарди з Бінгена" (випуск №36) [ВІДЕО]
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
Шевченкові дні в Дрогобицькій духовній семінарії [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
9 березня 2023 року Божого спільнота Дрогобицької духовної семінарії в урочистий спосіб вшанувала пам’ять патріарха української літератури – Тараса Шевченка. Великий пророк та «велетень у царстві духа», як його називає уродженець Дрогобиччини Іван Франко, запропонував для українців своєрідну ідею, що об’єднує усіх українців. Поезія славного Кобзаря проймає усе наше єство і заторкує найщиріші почуття тих, що справді любить Україну, як її любив Тарас. В актовому залі відбувся літературний вечір памʼяті Великого Кобзаря. На заході були присутні не лише семінаристи, але і проректори, префекти та викладачі. Після спільної молитви ведучі пригадали слухачам віхи життя та нелегку долю Тараса Григоровича. А відтак із семінарійної сцени прозвучало чимало віршів мислителя у виконанні семінаристів різних курсів. І хоча поезія була різного жанру, проте кожен зумів відшукати у ній слова, які не втрачають своєї актуальності у сьогоденні. На завершення до слова запросили проректора з виховної частини о. Василя Чаву, який підкреслив важливість для кожного українця особи та напрацювань Т. Шевченка, який є зразком любові до Бога, до людини і до своєї Батьківщини. Як відповідь на заповітні слова «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути незлим тихим словом» дрогобицька семінарійна спільнота підготувала та опублікувала на семінарійних медіаресурсах власну інтерпретацію творів Т. Шевченка. Група семінаристів підготувала відеоролик з "Молитвою до Богородиці" з поеми "Марія", а семінарійний секстет - вокальну композицію за мотивами творів "Думи мої, думи мої..." та "Заповіт". "Молитва до Богородиці" з поеми Т. Шевченка "Марія"
Вокальна композиція за мотивами творів Т. Шевченка
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|