... Святкування празника Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

Нові матеріали

Найпопулярніше

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Святкування празника Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Четвер, 05 грудня 2019 08:04

alt4 грудня 2019 року в Дрогобицькій духовній семінарії відбулося святкування Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці». Розпочалась урочиста частина традиційно з Чину прийняття до Братства, який очолив духівник Братства владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні єпископів Гліба (Лончини), адміністратора Паризької єпархії святого Володимира Великого, Степана (Менька), екзарха Донецького, та чисельного духовенства. Цього року до Братства вступило одинадцять семінаристів.

По завершенні богослужіння до слова був запрошений владика Степан, який влучно провів паралель між входом в храм Діви Марії та виходом нашої Церкви з підпілля, зазначивши, що як Діва Марія своїм входом в храм наблизилась до Господа, так само 30 років тому у 1989 році своїми зусиллями у співдії з Божою благодаттю люди увійшли в обіцяну землю. Єпископ закликав братів до жертовності, яка є необхідною складовою священичого життя.

Опісля владика Григорій висловив щирі слова подяки єпископам Глібу та Степану та усім молільникам за спільну молитву, а також привітав новопострижених братчиків, наголосивши, що їх чекає важлива місія нести смолоскип Божої істини до нужденних. Відтак владика запросив усіх до святкового столу.

У святкуванні Братства взяли участь: секстет «Тавор», у виконанні якого прозвучав твір «Богородице Діво, радуйся» (муз. Р. Тамберг); квартет третього курсу, учасники якого виконали збірку українських народних пісень у власній обробці; запрошений гість Марта Бунь, яка зачарувала глядачів чудовою грою на цимбалах. Опісля братчики представили презентацію своїх досягнень у харитативній діяльності з потребуючими.

На святкування до Дрогобицької семінарії були запрошені братчики із Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" Львівської духовної семінарії Святого Духа та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Представники обох семінарій привітали дрогобицьких братчиків з празником Братства та вручили пам’ятні подарунки.

Опісля до слова було запрошено випускника нашої семінарії о. Івана Легу, економа і протосинкела ординарія для католиків візантійського обряду в Росії, який пригадав слова блаженної пам’яті владики Юліана (Вороновського) – прагнути стати святими священиками, чого побажав кожному братчику. Відтак із привітальним словом до присутніх звернувся голова Братства брат Тарас Фаль (V курс), який подякував усім, хто долучився до організації та проведення святкування.

Наприкінці святкування новопострижені братчики отримали пам'ятні грамоти, які їм вручив духівник Братства владика Григорій. Завершальним акордом святкування Братства став Акафіст до Пресвятої Богородиці, який очолив владика Григорій у співслужінні префектів семінарії о. Михайла Балка, о. Романа Копача та о. д-на Богдана Хом’яка. У своїй проповіді владика порівняв Марію із старозавітнім кивотом, який уприсутнює Бога. Проповідник заохотив братів ставити собі за взірець приклад прийняття Слова Божого Марією та зростати у своїй вірі.

Див.фоторепортаж: