... У Дрогобичі розпочався практичний курс місійного служіння для семінаристів [оновлено, ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< червня 2014 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
У Дрогобичі розпочався практичний курс місійного служіння для семінаристів [оновлено, ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 23 червня 2014 15:13

У понеділок, 23 червня 2014 р.Б., в Дрогобицькій духовній семінарії розпочався практичний курс місійного служіння. 80 студентів передостаннього року навчання духовних семінарій УГКЦ в Україні зібрались, щоб впродовж тижня пізнати душпастирський і місіонерський досвід єпископів, священиків, представників монаших спільнот, експертів з питань міграції та релігієзнавців. Курс розпочався Молебнем до Христа Чоловіколюбця, який очолив о. д-р Мирон Бендик, ректор ДДС, виголосивши привітальне слово. Після обіду відбулося кілька лекцій, а ввечері в семінарійному храмі преосвященний владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відслужив у семінарійному храмі Акафіст до блаженних священомучеників Северина, Якима та Віталія та побажав семінаристам плідно використати надану їм Церквою можливість.

З 23 по 29 червня учасники місійного курсу почують свідчення місіонерів з Італії, Греції, Росії, Казахстану, Сербії, Естонії та з місійних теренів Центральної, Східної і Південної України, зокрема, Єпископа-помічника Київської архиєпархії Йосифа (Міляна), Екзарха Луцького владики Йосафата (Говери), Екзарха Харківського владики Василя (Тучапця), єпископа-помічника Стрийського  владики Богдана (Манишина) й інших. Впродовж останніх трьох днів у курсі традиційно візьмуть участь наречені семінаристів, які планують послужити Церкві в одруженому стані.
Нагадуємо, що практичний курс місійного служіння організований Пасторально-Міграційним Відділом Патріаршої курії УГКЦ і цього року пройде вже вчетверте.

Див.фоторепортаж:Â