... Свято Андрія Первозванного у ДДС
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Свято Андрія Первозванного у ДДС PDF Друкувати Електронна адреса
Вівторок, 13 грудня 2022 15:52

svyato andriya pervozvannohо u dds 2022Традиційно кожного року з нагоди свята Андрія Первозванного у Дрогобицькій духовній семінарії проходить виступ-пародія на студентське життя. У 2022 р. Б. "Андріївські вечорниці" пройшли у формі спільного перегляду комедійного фільму, режисерами та героями якого стали самі ж семінаристи ДДС. "Ми не вміємо зупиняти час, але це може камера".

Виступ приготували семінаристи IV курсу, які так його прокоментували: "Ми хотіли показати, наскільки цінними є прості моменти нашого життя в семінарії. Бо роки пройдуть, а ці миті залишаться".

Спостерігаючи за своїми співбратами та життям семінарії зсередини, за допомогою кінострічки брати демонстрували у комічному ключі день студента. Крім пародії на семінаристів, "у кадр" потрапили й працівники ДДС. Побачене на екрані часто викликало у залі щирий сміх.

Попри комізм цього представлення, провідною ідеєю виступу був заклик до цінування свого життя та людей біля себе. "Бог не дарма звів саме нас, саме в цей час, саме в це місце", - так висловилися семінаристи IV курсу.

"Ми дякуємо Богові за людей біля себе, за тих, хто захищає сьогодні нашу країну, бо саме через них ми отримали можливість зібратися разом", - звучало у виступі.

Крім семінаристів у залі були присутні й викладачі та духівники ДДС. На завершення о. Богдан Хом'як, префект семінарії, подякував семінаристам за працю і цікаві спостереження. "Насправді, вміймо поцінувати те, що дає нам Бог", - підтвердив о. Богдан. Традиційно захід завершився спільною молитвою, після чого семінаристи відійшли до сну.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA