• Дрогобицька Духовна Семінарія
  • Дрогобицька Духовна Семінарія
  • Дрогобицька Духовна Семінарія

Літопис семінарії

19-20 травня 2012Відпустка семінаристів додому
14-15 травня 2012Молитовні чування з нагоди перебування в семінарійному храмі мощей священомученика Климента, папи Римського
14 травня 2012В актовому залі семінаристи прослухали лекцію про життя та діяльність блаженного святителя Василя (Величковського)
13 травня 2012Семінаристи взяли участь у загальноєпархіальній прощі до чудотворного місця у с. Грушів
12 травня 2012В актовому залі семінарії відбувся культурно-мистецький вечір з нагоди Дня матері
11 травня 2012Іспитами та врученням дипломів випускникам закінчилось навчання в Малій семінарії при ДДС
8 травня 2012В актовому залі семінарії в рамках засідання УБНТ п. Богдан Лазорак мав доповідь "Греко-католицькі церковні братства XVIII".
6 травня 2012 Семінаристи брали активну участь у святкуванні Єпархіального дня молоді, який розпочався біля церкви Св. Юрія.
5 травня 2012До Дрогобицької Духовної Семінарії завітав владика Степан (Меньок), Екзарх Донецько-Харківський
5 травня 2012Семінарійна спільнота привітала з днем уродин владику Юліана (Вороновського), вислуженого єпископа Самбірсько-Дрогобицького
29 квітня 2012Преосвященний владика Ярослав (Приріз) у катедральному храмі уділив священичі свячення випускнику семінарії Андрію Батогу
15-22 квітня 2012 Семінарійні пасхальні канікули
12-17 квітня 2012 Багато семінаристів ДДС вирушили з пасхальними місіями до громад УГКЦ у Південній, Східній та Центральній Україні
7 квітня 2012Владика Ярослав (Приріз) в Успенському храмі м.Дрогобича уділив священичі свячення д-ну Роману Андрійовському
18 березня 2012 Семінарійна спільнота взяла участь у Хресному ході вулицями м. Дрогобича
13 березня 2012 В рамках засідання УБНТ о. Ігор Цмоканич мав доповідь "Мораль у Біблії".
11 березня 2012Преосвященний владика Ярослав (Приріз) у катедральному соборі уділив дияконські свячення випускнику семінарії Андрію Батогу
10 березня 2012 В актовому залі семінарії відбувся святковий вечір присвячений 198-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.
9 березня 2012Семінаристи взяли участь у святкових заходах з нагоди 198-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка у муздрамтеатрі
27-29 лютого 2012 Великопосні реколекції
23 лютого 2012 Семінарійна спільнота привітала з 25-літнім ювілеєм священства та днем уродин ректора митр. прот. д-ра Мирона Бендика
18-19 лютого 2012Відпустка семінаристів додому
15 лютого 2012Семінаристи взяли участь у панахиді і загальноміському поминальному віче з нагоди 23 річниці закінчення війни в Авганістані
8 лютого 2012 Семінаристи відвідали, із поставленням вертепу, Дрогобицький сиротинець "Оранта".
7 лютого 2012 Семінарійна спільнота привітала з іменинами о. Григорія Комара, проректора з виховання ДДС.
3 лютого 2012 В актовому залі семінарії виступили із Різдвяним вертепом - діти із сиротинця "Оріана" - м. Борислава.
1 лютого 2012 В приміщенні актового залу ДДС діти зі школи - інтернату с. Нагуєвичі виступили із Різдвяним вертепом.
27 січня 2012 В актовому залі семінарії відбулось представлення Різдвяних місій - учасниками братства.
23 січня 2012 Початок другого семестру 2011-2012 навчального року
18 січня 2012 Спільна Свята Вечеря Преосвященних Ярослава та Юліана, вихователів, викладачів і семінаристів

Не пропустіть!

Що пишуть про себе «підгорецькі отці»? (о.Мирон Бендик, ректор семінарії)
Детальніше...

Фотогалерея

АРХІВ СТАТЕЙ

< листопада 2011 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Перекласти на...

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

 

Дрогобицька Духовна Семінарія оголошує про набір студентів на 2012-2018 навчальні роки.  
Прийом документів  з 1 по 30 червня 2012 р.Б. з 11.00 до 15.00 години, щодня (крім суботи та неділі). 
Вступні іспити пройдуть 9 - 11 липня 2012 р. Б. 

Наші відвідувачі

Locations of visitors to this page
 Український рейтинг TOP.TOPUA.NETuaRating
 
 
П'ятнадцятилітній ювілей семінарії [ФОТО]
Неділя, 13 листопада 2011 14:44

П'ятнадцятилітній ювілей Дрогобицької семінарії2011-2012 навчальний рік – особливий у Дрогобицькій Духовній Семінарії блаженних священномучеників Северина, Якима та Віталія ієромонахів дрогобицьких, адже саме цього року вона святкує 15-ліття від свого заснування. Святкування цього ювілею розпочалось у вузькому колі (семінаристи, викладачі та ректорат) в першій половині  2011-2012 навчального року, а завершиться у його другій половині.

  У суботу, 12 листопада 2011 р. Б., Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Ярослав (Приріз). Перед початком Божественної Літургії брати-семінаристи помолились ІІІ-ій час, після чого владикою Ярославом було здійснено посвячення іконостасу та вітражів у семінарійному храмі, а вже після цього розпочалась Архиєрейська Божественна Літургія, на якій були присутні ректор Семінарії о. д-р Мирон Бендик, віце-ректор о. Григорій Комар, а також викладачі, духівники та префекти Дрогобицької Духовної Семінарії. «Я зроблю все можливе, щоб з Вас виросли добрі Христові священики», – наголосив у своїй проповіді владика, звертаючись до семінаристів. Після Божественної Літургії отець-ректор від імені ректорату Семінарії і всіх студентів виголосив подячне слово владиці Ярославу (Прирізу) за те, що зголосився взяти участь у святкуванні ювілею.

 Після завершення Божественної Літургії всі учасники святкувань взяли участь у святковій трапезі, а продовженням свята стала урочиста академія присвячена подіям 15-літтю від заснування Дрогобицької Духовної Семінарії та 200-літтю від дня народження о. Маркіяна Шашкевича, організаторами якої виступали студенти І курсу. Традиційним елементом будь-якого святкування у Семінарії є поява на сцені семінарійного гурту «Quo Vadis». Це свято не стало винятком, тому глядачі та учасники академії мали змогу послухати пісні «Мученики» і «Веселі, брати, часи настали» у виконанні семінарійного гурту. Продовженням академії стала доповідь викладача Семінарії Ігоря Бриндака про служіння о. Маркіяна Шашкевича для Української Церкви і держави, у якій наголосив, що «отець Маркіян закинув зерно, яке у майбутньому видало рясний плід». А перегляд документального фільму дав можливість ближче познайомитись з діяльністю отця Маркіяна Шашкевича і «Руської Трійці».

На закінчення святкової Академії отець-ректор Мирон Бендик у своєму слові до семінаристів наголосив, що «нам потрібно йти слідами о. Маркіяна Шашкевича, щоб стати добрими пастирями Христовго стада… тому нехай у нашій праці благословить нас о. Маркіян».

Продовженням 15-літнього ювілею від заснування Дрогобицької Духовної Семінарії стане ряд заходів, які відбуватимуться на протязі 2011-2012 академічного року.

Див. фопорепортаж про святкування:

А. Літургійна частина

Б. Пізнавально-мистецькі заходи