... Кременчук вітав новонародженого Спаса із дрогобицькими семінаристами
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< February 2013 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Visits

 Погода в Україні
 
Кременчук вітав новонародженого Спаса із дрогобицькими семінаристами PDF Print E-mail
Tuesday, 12 February 2013 12:17

На почату 2013 року з Дрогобицької Духовної Семінарії на місії в м. Кременчук, Полтавської обл., згодились поїхати брати Ростислав Пальчикевич та Андрій Лоїш. Місто, куди вони зібрались, є досить великим – багато вулиць, магазинів, супермаркетів, розважальних закладів, а от Греко-Католицька церква тільки одна. Парохом нашої громади на цих теренах є о. Роман Атаман, який уже тут 4 роки невтомно виконує своє священиче служіння. Активно допомагає отцю в цій нелегкій справі, його дуже добра та завжди усміхнена дружина Оксана. Разом вони виховують чотирьох милих діток, яких навчили любові Божої та пошани до рідної мови, української культури, національних традицій.

Гостей з Дрогобича парафія Воскресіння Христового у м. Кременчуку прийняла дуже радісно і тепло. Привітна, надзвичайно дружня атмосфера, допомогла семінаристам швидко адаптуватися і почуватись як у дома. Спільна молитва, свята Вечеря і особливий для кожного християнина Різдвяний настрій, запанував у скромній обителі отця Романа. Наступного дня, після Святої Літургії, всі пішли з колядою один до одного, прославляючи Різдво Господнє.

Відбувалось це дійство три дні, протягом яких греко-католицька громада м. Кременчука, відвідала з колядою голову міста і весь його секретаріат, місцеве телебачення та пресу, з десяток магазинів, банків та офісних установ, де щиро вітали всіх людей із Народженням нашого Спасителя та бажали щасливого нового року. Особливо гостинно та приємно колядників приймали самі парафіяни, які щиро запрошували скуштувати різдвяної куті. Ці спогади назавжди залишаться у світлій пам’яті семінаристів, які здобули неоціненний досвід та найкращі враження. Брати щиро вдячні за такий теплий і по-справжньому родинний прийом сім’ї отця Романа Атамана, а також Братству та ректорату семінарії за надану їм можливість побачити реальне життя нашої церкви на східних теренах України.