... Одеса зустріла Воскресіння Христове разом з дрогобицькими семінаристами [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< May 2021 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Visits

 Погода в Україні
 
Одеса зустріла Воскресіння Христове разом з дрогобицькими семінаристами [ФОТО] PDF Print E-mail
Wednesday, 12 May 2021 15:36

altЦьогорічні пасхальні місії семінаристи Дрогобицької духовної семінарії Тарас Фаль (6 курс) та Тарас Петруняк (4 курс) здійснювали на Півдні України - у місті Одеса та в його околицях, де своє довголітнє душпастирське служіння провадить протоієрей Олександр Смеречинський. Крім всього іншого, цей душпастир є морським капеланом та очолює духовний центр морського апостоляту УГКЦ Stella Maris, а тому братія мала змогу запізнати і парафіяльне, і капеланське служіння.

В середу ввечері брати вирушили поїздом зі Львова і вже в четвер зранку прибули до міста Одеси. Вже ввечері четверга спільно з о. Олександром наші брати відслужили Утреню Страстей. У п'ятницю зранку відбулось винесення плащаниці у каплиці архистратига Михаїла (м. Одеса), а відтак цього ж дня отець та брати спільно молилися Єрусалимську Утреню. У Велику суботу брати-семінаристи допомагали о. Олександру "преобразити" каплицю у світлі полотна та барви. Славне ж Воскресіння Христове брати під проводом отця зустрічали пасхальними богослужіннями, що розпочалися у ніч з суботи на неділю. О 3-ій годині ночі у каплиці архистратига Михаїла (м. Одеса) о. Олександр відслужив Надгробне та Воскресну Утреню. Брати-семінаристи супроводжували богослужіння співом.

По її завершенні отець разом із братами вирушили у с. Затоку, що поблизу Одеси. Там, відслуживши Божественну Літургію у співслужінні о. Олександра Француза, семінариста 6-го курсу Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, отці разом із братами відправились на кораблі, щоб сповістити військовослужбовцям ВМС ЗС України благу вість про Христове воскресіння, а також посвятити пасхальні страви. Отець Олександр Смеречинський разом з братом Тарасом Фальом побували на Військово-морській базі ВМС ЗС України, а о. Олександр Француз спільно з братом Тарасом Петруняком завітали до вояків на фрегат ВМС ЗС України "Гетьман Сагайдачний". Згодом о. Олександр відслужив Божественну Літургію у храмі архистратига Михаїла (Одеса).

Ще однієї пасхальною місією була поїздка у с. Дачне, де розташована військова частина 35-ї окремої бригади морської піхоти збройних сил України імені контр-адмірала Михайла Остроградського. Посвятивши військовим пасхальні страви, брати з отцем, втомлені і водночас щасливі, відправились на "Марш захисників", який традиційно проходить у Одесі на спомин трагічних подій 2 травня 2014 року. У світлий понеділок брати спільно з отцем молились Святу Літургію, а опісля попрямували у гості до владики Михаїла Бубнія, екзарха Одеського. Відтак брати ввечері понеділка відправились додому для святкування Христового воскресіння.

Брати щиро дякують о. Олександру за теплий прийом, а також владиці Григорію та ректорату Дрогобицької духовної семінарії за надану можливість поїхати на місійні терени, щоб спільно з о. Олександром та його парафіянами відсвяткувати Воскресіння Христове.

Див.фоторепортаж:

Підписуйтесь ✅ і слідкуйте за фото- і відео-матеріалами тут: