Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Розпочалося святкування празника Введенського братства |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 03 December 2022 23:51 | |||
Затим молитовні чування продовжились у каплиці братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці», де духівник братства вл. Григорій Комар, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицький, продовжив молитовну частину святкувань. Під спів «Пресвята Богородице, спаси нас!» процесійно, з іконою празника, братчики перейшли до нижнього храму, де розпочався молебень братства, який продовжився Архиєрейською Утренею, під час якої відбулося святкове мирування. По завершенню Утрені до братії звернувся духівник та сповідник семінарії о. Іван Ковба. У своєму слові о. Іван радо привітав братів, а тоді застеріг від забуття про Бога. Після того о. Іван закликав перебувати в тиші, що означає перебувати перед дзеркалом своє душі, споглядати свою особу і тоді відчути дотик «несотвореного». Тим закликом до тиші духівник підвів спільноту до давньої східнохристиянської молитви Ісусовим іменем («Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене, грішного»), якою і завершилися молитовні чування. Нічні чування 3-4 грудня були акордом підготовчих заходів до празника Введенського братства. Кілька днів перед тим, з 30.11 по 02.12.2022р.Б., в каплиці братства відбулися традиційні реколекції з нагоди передсвяття празника Введення в храм Пресвятої Богородиці. Духовні науки традиційно провів духівник братства вл. Григорій Комар. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|