... Дрогобицькі семінаристи допомагали відчути радість Великодня на кримській землі
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< May 2011 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Visits

 Погода в Україні
 
Дрогобицькі семінаристи допомагали відчути радість Великодня на кримській землі PDF Print E-mail
Thursday, 12 May 2011 09:13
Вже не перший рік з метою надання допомоги у духовній опіці вірних УГКЦ у Криму до Євпаторії приїжджають семінаристи Дрогобицької духовної семінарії. Під чаc пасхальних свят це були студенти 5-го курсу Мельничук Андрій і Приріз Ростислав. Семінаристи, перебуваючи в «Братстві Різдва Пресвятої Богородиці», одним з головних своїх пріоритетів вважають місійність,  а тому під час канікул роз'їжджаються в різні регіони та несуть Слово Боже.
У Євпаторії греко-католицькою церквою Різдва Пресвятої Богородиці опікується священик Богдан Костецький. Протягом Страсного тижня тут відбувалися щоденні богослужіння. У проповіді, прочитаній братом Андрієм Мельничуком, він намагався донести до сердець віруючих просту істину, яку вони повинні відчути душею: ті страждання і приниження, які випали на долю Христа, були не випадкові, - вони пожертвувані Ісусом за гріхи людства і Він їх виніс лагідно і смиренно, усвідомлюючи свою високу духовну місію. Сама Великодня служба пройшла за повним Уставом богослужінь: з виносом Плащаниці, співом Пасхальної Утрені і Божественної Літургії. Участь у службі дрогобицьких семінаристів привнесло в це урочистість і благоліпність. Після служби отець Богдан освятив Паски численних парафіян.
Семінаристи розповідають, що з кожним роком в храм Різдва Пресвятої Богородиці приходить що раз більше людей. Отець Богдан згадував їм про перший рік свого служіння, коли в храмі було всього кілька прихожан, але з благословення Христа парафія значно виросла, усталився сам стан Греко-Католицької Церкви в Євпаторії. Це не може не тішити, адже це є добрим знаком того, що УГКЦ успішно сповнює своє служіння серед євпаторійців. Для о. Богдана однаково цінний кожен віруючий, незалежно від його соціального статусу і переконань.