Translate into...
Newsletter
- 08/12 Святкові богослужіння напередодні празнику Зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною
- 05/12 Вечір гумору до дня св. Миколая у семінарії
- 04/12 Про цьогорічне святкування празника братства Введення в храм Пресвятої Богородиці
- 03/12 Представники Дрогобицької семінарії взяли участь в урочистостях з нагоди 240-ліття заснування ЛДС [ВІДЕО]
- 02/12 Історія зародження монашества
Most Read
- Конрад Герман Йозеф Аденауер: «Я німець, європеєць і Християнин»
- Церква і переображення звичаїв полісу. Вістря відносин
- Целібат, чи одружене священство?
- «Настанови, отже, царя над нами, щоб правив нами...» (І Сам 8,5)
- Межі закону
- «Блаженні переслідувані за правду…» (Мт 5, 11)
- Закон Божий – дороговказ в управлінні державою
Дрогобицькі семінаристи допомагали відчути радість Великодня на кримській землі |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 12 May 2011 09:13 | |||
Вже не перший рік з метою надання допомоги у духовній опіці вірних УГКЦ у Криму до Євпаторії приїжджають семінаристи Дрогобицької духовної семінарії. Під чаc пасхальних свят це були студенти 5-го курсу Мельничук Андрій і Приріз Ростислав. Семінаристи, перебуваючи в «Братстві Різдва Пресвятої Богородиці», одним з головних своїх пріоритетів вважають місійність, а тому під час канікул роз'їжджаються в різні регіони та несуть Слово Боже.
У Євпаторії греко-католицькою церквою Різдва Пресвятої Богородиці опікується священик Богдан Костецький. Протягом Страсного тижня тут відбувалися щоденні богослужіння. У проповіді, прочитаній братом Андрієм Мельничуком, він намагався донести до сердець віруючих просту істину, яку вони повинні відчути душею: ті страждання і приниження, які випали на долю Христа, були не випадкові, - вони пожертвувані Ісусом за гріхи людства і Він їх виніс лагідно і смиренно, усвідомлюючи свою високу духовну місію. Сама Великодня служба пройшла за повним Уставом богослужінь: з виносом Плащаниці, співом Пасхальної Утрені і Божественної Літургії. Участь у службі дрогобицьких семінаристів привнесло в це урочистість і благоліпність. Після служби отець Богдан освятив Паски численних парафіян.
Семінаристи розповідають, що з кожним роком в храм Різдва Пресвятої Богородиці приходить що раз більше людей. Отець Богдан згадував їм про перший рік свого служіння, коли в храмі було всього кілька прихожан, але з благословення Христа парафія значно виросла, усталився сам стан Греко-Католицької Церкви в Євпаторії. Це не може не тішити, адже це є добрим знаком того, що УГКЦ успішно сповнює своє служіння серед євпаторійців. Для о. Богдана однаково цінний кожен віруючий, незалежно від його соціального статусу і переконань.
|