Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Великодні місії у Тарасівці |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 21 May 2011 07:35 | |||
Великодні свята 2011 р.Б. Брати Іван Стефанишин і Володимир Улян мали можливість святкувати у с. Тарасівка, Скадовського району, Херсонської області. Храм, який прикрашає собою дане село, є посвяченим в честь св. Василія Великого і входить до складу Одесько-Кримського Екзархату УГКЦ. Місцевий парох о. Микола Тюрдьо служить в селі ось уже 8 років. За словами пароха, кількість парафіян за останні вісім років значно збільшилася. За час місій семінаристи мали можливість познайомитися з місцевими жителями. Під час місій семінаристи відвідали школу, де відслужили Хресну дорог, яка згодом була показана на районному телеканалі м. Скадовськ. Семінаристи розповідають: «Будучи далеко від рідного дому ми почувалися ніби в себе в хаті. Сподобався місцевий хор, добре підготований вчителькою музики. Вразила кількість кошиків з пасками до освячення - близько 150. Приємно було чути від людей різного віку «Христос Воскрес» замість минулорічного «з празнічком. Не менш приємно враженими ми були з наполегливої праці самого отця, який ревно трудиться для цієї парохії. Ми зробили для себе такий висновок, що без молитви там нічого не дасться зробити, лише щедре Боже благословення та наполеглива праця здатна забезпечити успіх».
|