ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 2 червня по 4 липня 2025 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 7-8 липня 2025 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
Translate into...
Newsletter
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 21/06 Шістнадцять семінаристів отримали дипломи і нижчі свячення [оновлено, додано ВІДЕО]
- 02/06 Читайте новий випуск семінарійного часопису «Слово»
- 27/05 Пам'ятний подарунок від випускників ДДС
- 26/05 День Відкритих Дверей
Most Read
- Поділи і розколи в історії Церкви: причини та наслідки
- Криве дзеркало єдності: Львівський псевдособор (1946)
- Самоусвідомлення Церкви. Аналіз однієї книги про еклезіологію
- ЕФФАТА ДДС: "Взаємодія віри і науки на прикладі святої Гільдеґарди з Бінгена" (випуск №36) [ВІДЕО]
- Введенські братчики з пасхальною місією відвідали Луцьк
- Семінаристи відвідали м. Дніпро під час великодніх місій
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
Дрогобицький семінарист у м.Донецьку |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 04 May 2012 09:47 | |||
Цьогорічні пасхальні місії брат Андрій Марчук провів у м. Донецьку при катедральному соборі Пресвятої Богородиці Донецько-Харківського екзархату. Сам собор будувався протягом 10 років. Незважаючи на тиск і різні проблеми з боку влади, все ж був побудований храм Божий. Настоятелем собору є митрофорний протоієрей о. Василь Пантелюк, який є канцлером Донецько- Харківського екзархату. Отець є відомою людиною не тільки на теренах східної України, але і за кордоном. Завдяки цій людині була вперше зареєстрована громада, яка ще тоді складалася з переселенців Західної України. Але завдяки благодатній опіці Пресвятої Богородиці, церковна спільнота поступово з кожним роком зростала і набиралася духовного досвіду від о. Василя. Кожного дня в катедральному храмі служаться богослужіння. В неділю і свята служиться дві літургії. Переважно на другу літургію приходять батьки з маленькими дітьми, а також присутні діти різні за віком, які після Св. Літургії йдуть у Воскресну школу. Школою займаються сестри Служебниці та катехити. Брат Андрій з власного досвіду зазначає, що кожного дня на богослужіннях можна побачити різних людей, оскільки наш місіонер, навчаючись в Донецькій музичній академії ім. С. С. Прокоф’єва, відвідував цей храм. Приходять в храм різні люди за віком, якщо в минулому громада складалася в більшості з вірних, які є родом з Західної України, то сьогодні можна з впевненістю сказати, що переважає більшість жителів м. Донецька, а також є корінні росіяни. Багато вірних працює в благодійному фонді «Карітас». Фонд займається дітьми вулиці. На даний час в м. Донецьку, священнослужителі і всі вірні готуються до приїзду нашого патріарха Святослава. Цього року виповнилося 10 років з дня створення Донецько-Харківського екзархату. За програмою святкування, візит Блаженнішого Патріарха Святослава до Донецько-Харківського екзархату триватиме один тиждень. В часі візиту планується зустріч з владою м. Донецька та єпископами УПЦ МП. Також Блаженніший відвідає парафії та монастирі, які знаходяться на території екзархату. З цих цьогорічних місій брат Андрій отримав велику користь, тому дякує за фінансову допомогу ректорату семінарії, що надав можливість всім братам побувати на місійних територіях. Нехай всім вам Господь віддасть сторицею.
|