... У Дрогобицькій Духовній семінарії завершилися вступні екзамени
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< липня 2012 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
У Дрогобицькій Духовній семінарії завершилися вступні екзамени PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 11 липня 2012 15:37

9-11 липня 2012 р. Б. у Дрогобицькій Духовній семінарії відбулися вступні випробування для 22 молодих юнаків, які виявили бажання стати на шлях підготовки до священства. Впродовж 3-ох днів приймальна комісія, до котрої з благословення Преосвященного владики Ярослава (Приріза), єпископа Самбірсько-Дрогобицького, ввійшли представники ректорату семінарії та єпархіального духовенства, проводила випробування глибини і зрілості покликання абітурієнтів, перевіряючи їхні сили і можливості. 

9 липня абітурієнти писали твір на одну з трьох запропонованих владикою Ярославом тем. Цього року теми були наступними: 1. «Патріарх Йосиф в житті Української Греко-Католицької Церкви ХХ століття»; 2. «Ісусу – правдива виноградина (Йо. 15, 1-11)»; 3. «Покликання як дарований Богом талант (Мт.25,14-30)». При оцінюванні творчих робіт приймальна комісія враховувала грамотність і глибину розкриття обраної теми.

 

10 липня відбувся письмовий екзамен (тести) з катехизму і літургіки, під час якого вступники повинні були відповісти на сто запитань (по 50 з кожного предмету), а в останній день вступної сесії під час співбесіди приймальна комісія з’ясовувала рівень духовності та інтелектуального розвитку абітурієнтів. У цей же ж день оцінювалися слухові і вокальні здібності кандидатів до навчання у семінарії. Насамкінець приймальна комісія у присутності спостерігачів від єпархіального священства підвела підсумки вступної кампанії 2012. Підраховуючи загальний бал, крім оцінок за вступні іспити та співбесіду, врахувався також середній бал атестату про закінчення повної середньої освіти або документу про вищу освіту.

За підсумками вступних випробувань на перший курс семінарії було зараховано 12 студентів. Ректор семінарії о. Мирон Бендик привітав семінаристів-першокурсників та побажав їм успіхів на шляху до священства. Він також попросив тих, хто не пройшов конкурсу, не розчаровуватися, але готуватись до вступу вже наступного року, в тому числі і на підготовчих курсах, які щороку організовує Дрогобицька Семінарія, адже, як показує досвід, з огляду на здобуті знання їх слухачі мають кращі шанси при вступі, а відмінники навчання отримують додаткові 0,5 бала до здобутих під час вступних випробувань до семінарії.