РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/09 Семінаристи помолилися Вечірню та Утреню з нагоди празника Воздвиження Хреста Господнього
- 10/09 Шестикурсники відвідали єпархіальний Карітас
- 07/09 Молитовне святкування Різдва Пресвятої Богородиці
- 07/09 Розпочалось навчання у Малій семінарії та на Підготовчих курсах
- 06/09 Студенти 6-го курсу ознайомилися з особливостями душпастирського служіння серед безхатченків
Найпопулярніше
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Богдан Огоновський, «Роль Князя Костянтина-Василя Острозького в унії Київської Митрополії з Римським Апостольським Престолом» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Роман Андрійовський)
- Богдан Піддубний, «Роль батька у сім’ї на основі книги Юзефа Августина "Бути батьком"» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Незалежність як особова зрілість
- Актуальність поеми «Мойсей» Івана Франка у сьогоденні
Істория біблїйна Старого Завіта для руского народа Часть І. Від сотвореня сьвіта до смерти Мойсея |
Категорія:
Проект "Оцифрована спадщина" > Біблістика
Автор:
Галущинський Тит Теодосій
Сторінки: 335
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1914
Link:
Завантажити
|
|
Візитів: 93909 | |
Опис
Перший том однієї з найвідоміших праць бібліста та історика УГКЦ о. Тита Теодосія Галущинського вийшов друком у Жовківській друкарні у 1914 р (другий том див. тут). Автор написав його в Римі, закінчивши свій твір у 1913 р. Даний том охоплює період від створення світу до смерті Мойсея. О. Тит Галущинський пише, що наважився писати біблійну історію, бо зауважив брак подібної літератури українською мовою. Крім того потреба книги зумовлена такими чинниками: "Ми жиємо в часах, коли невірство, безбожність і зіпсуте роблять застрашаючі поступи. До сего в головній мірі причиняють ся лихі часописи і книжки. Нинї вже навіть під сїльскою стріхою можна подибати найогиднїйші письма і брошури, де всьо, що правдиве, добре і сьвяте, обкидане болотом ложи, зіпсутя і богохульства. Окілько лиха вони вже заподіяли, скілько затроїли невинних душ, скілько довели до розпуки і вічної погибели, то лиш один Бог знає. Тому то є великим і сьвятим обовязком протидїлати сему лихови всякими способоми, а також видавайєм і розширюванєм добрих, релігійних книжок" (с.ІХ-Х). |
|
Дата: Понеділок, 03 червня 2013 20:41
|