... Владика Ярослав випускникам Дрогобицької Духовної Семінарії: "Наш народ чекає на вас, на ваше свідоцтво віри".
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< червня 2012 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Владика Ярослав випускникам Дрогобицької Духовної Семінарії: "Наш народ чекає на вас, на ваше свідоцтво віри". PDF Друкувати Електронна адреса
Субота, 16 червня 2012 14:20

Спільна світлина16 червня 2012 р.Б. в Дрогобицькій Духовній Семінарії відбулися урочистості з нагоди закінчення навчання її 17 випускниками. З цієї нагоди преосвященний владика Ярослав, Єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відслужив Архиєрейську Божественну Літургію. Владиці співслужили ректорат, викладачі семінарії та друзі і знайомі священики колишніх семінаристів. Після Літургії випускники отримали дипломи та отримали з рук преосвященного Ярослава нижчі свячення (свіченосця, читця-співця та піддиякона).   Звертаючись до семінарійної спільноти та гостей, владика Ярослав, зокрема, сказав: «Сьогодні стоїмо перед Божим Престолом і наші серця наповнюються величними почуттями радості, адже Божа благодать зібрала нас у цьому семінарійному храмі, щоб на завершення урочистого Ювілею 15 річчя Дрогобицької Духовної Семінарії ми спільно могли поблагодарити Бога за його щедрі дари, які Він посилав нам впродовж цього періоду часу. Сьогодні семінарія дає й свій маленький дар Богові – 17 своїх випускників, яким ми сьогодні вручаємо дипломи та уділяємо нижчі свячення». Владика подякував всім, хто від самих початків семінарії дбали про її добробут і належне приготування кандидатів до священства, а зокрема ректорові о. д-ру Миронові Бендику, проректорові і протосинкелу прот. Григорію Комару, а також вихователям і викладачам.

 До випускників Єпископ звернувся з такими словами: «Знання, отримані в Семінарії, ви повинні використати для служіння іншим. Будьте світлом для світу, станьте служителями радості, яку дарує Господь! Розділене людство, наш народ чекає на вас, на ваше свідоцтво віри. Своєю готовністю до праці і жертви свідчіть Христа, який любить людину і приносить спасіння у світ» (повний текст вітального слова див. тут).

Ректор Семінарії, о. Мирон Бендик, від імені семінарійної спільноти подякував преосвященному владиці Ярославу за опіку над семінарією, а також звернувся з напутнім словом до своїх, вже колишніх, питомців.

 Після богослужбової частини відбулася святкова трапеза.

Див. фоторепортаж: