... Цікава екскурсія для учнів Малої семінарії
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< квітня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Цікава екскурсія для учнів Малої семінарії PDF Друкувати Електронна адреса
Субота, 06 квітня 2024 10:31

PetraPavla 2024 mala seminaria5 квітня 2024 р. Б. для учнів Малої Семінарїї, що діє при Дрогобицькій духовній семінарії, відбувся культурно-пізнавальний захід. Разом із семінаристами-викладачами юнаки мали змогу відвідати монастир верховних апостолів Петра і Павла та "Тюрму на Стрийській" в м. Дрогобичі.

Екскурсія розпочалася у монастирському храмі з Молебня до Пресвятої Богородиці, який очолив отець Елевтерій Геншляк, ЧСВВ. Після молитви преподобний отець радо розповів історію монастиря, від заснування першої спільноти, крізь часи підпілля аж до сьогодення. Отець також провів юнаків до монастиря, де захоплююче розповів їм про таїну монастирського життя, про монашество, про теперішню діяльність ченців та монастирський розпорядок дня.
Опісля хлопці відвідали музей "Тюрма на Стрийській", який знаходиться на території колишньої катівні НКВС-МДБ-КГБ. Внаслідок тоталітарної та геноцидної діяльності Радянського Союзу тут загинули тисячі дрогобичан, серед яких також преподобні священномученики Северин Бараник, Яким Сеньківський і Віталій Байрак, покровителі Дрогобицької семінарії.
Висловлюємо щиру подяку Всемогутньому Богові, який поблагословив наш культурно-пізнавальний захід, отцю Елевтерію, а також нашим братам-семінаристам, які навчають малих семінаристів.
Нагадуємо, у Малій семінарії, яка діє при Дрогобицькій духовній семінарії, навчаються учні 7-10 класів середньоосвітніх навчальних закладів. Метою цих занять, які проводять семінаристи старших курсів, є ознайомити юнаків з елементами церковного віровчення та літургійної традиції. Уроки відбуваються щоп'ятниці з 15:30 до 18:00 і є безкоштовними.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM: https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE: https://www.YOUTUBE.com/channel/dseminaria/
~ TWITTER: https://TWITTER.com/dds_ua