РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 20/07 Богдан МАЦЬКОВИЧ, «Пастирська опіка над особами з психічними розладами» (науковий керівник – о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент - о. ліц. Євген Карпінець)
- 16/07 Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- 12/07 Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових студентів
- 08/07 Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
Найпопулярніше
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- Богдан МАЦЬКОВИЧ, «Пастирська опіка над особами з психічними розладами» (науковий керівник – о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент - о. ліц. Євген Карпінець)
Воскресіння Христове у Новодонецьку |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 16 травня 2014 13:52 | |||
Сім’я отця Володимира виявляє до братів семінаристів, які до них приїзджають велику батьківську любов і довіру. Особи отця і імості Ірини дуже веселі і життєрадісні. Нас, як семінаристів, які відвідали далекі терени нашої Церкви вразило, що парафія живе Христовою вірою і це виражається у праці настоятеля, молитвах спільноти «матерів у молитві» і недільній катехетичній школі для дітей. Парафія Преображення Господнього, що неділі збирає навколо Христа близько 25-35 вірних, на більші свята це число зростає, в страсні дні до 40 вірних, а в сам Пасхальний день на Літургії було присутньо близько 60-70 вірних, але під кінець богослужінь їх число зросло від 200-250, які забажали освятити паски. Після того ми відвідали село Степанівка, де також освятили пасхи, на жаль храму там ще не має. Освятити паски прийшло 12 людей, хоча і тут їх число то меншає то зростає з різних причин, найвірогідніше, що пішли до храму РПЦ МП, бо місцевий батюшка настрашив людей, що «то приїхали прокляті уніати». Загалом вражень від пасхальних місій багато, ми змогли багато навчитися від отця Володимира. Мали змогу спілкуватися з місцевими жителями, які радо вітали нас, хоча отець розповідав,що там проживають і ті яким не дуже подобається діяльність нашої громади, але з такими ми не зустрічалися. Брати дякують ректорату Дрогобицької Духовної Семінарії і отцю Григорію, який радо сприяв їм у бажанні відвідати ці терени і благословив братів на ці місії.
|