... Дрогобицький місіонер у місті Кривий Ріг [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

Нові матеріали

Найпопулярніше

АРХІВ СТАТЕЙ

< квітня 2017 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Дрогобицький місіонер у місті Кривий Ріг [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Неділя, 30 квітня 2017 14:54

altЦьогорічні великодні місії для брата Богдана Петеша розпочались подорожжю до найпротяжнішого міста України — Кривого Рогу, що на Дніпропетровщині. Брат, що навчається на IV курсі, мав можливість зустрітися з нашим випускником, а нині сотрудником місцевого храму Св. Володимира і Ольги — отцем Іваном Талайлом.

Богдан супроводжував співом богослужіння у страсний тиждень, а також у дні великодніх свят. Однак місії не вичерпались тільки церковними піснеспівами: питомець Дрогобицької семінарії допомагав парафіянам у підготовці до Пасхи, а також разом з отцем Іваном, який є директором місцевого «Карітасу», служив потребуючим. Це стосувалось біженців Донецька, яким була надана продовольча допомога, щоб і вони мали змогу святкувати Воскресіння Христове.

По завершенні святкової вечері у Світлий Понеділок отець разом зі своєю родиною провів студента-семінариста на потяг. Повернувшись додому брат Богдан розділив пасхальну радість зі своєю родиною.

Семінарист висловлює щиру подяку Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та ректорату ДДС за надану можливість послужити на східних теренах.

Див.фоторепортаж: