... Місійне служіння семінаристів в Кривому Розі [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< січня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Місійне служіння семінаристів в Кривому Розі [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Вівторок, 28 січня 2020 18:56

altЦього року брати II курсу Василь Когут та Андрій Капустинський відвідали парафію св. Миколая в м. Кривий Ріг, де душпастирює випускник нашої семінарії о. Іван Талайло. 28 грудня 2019 р. Б. розпочалась місійна діяльність братів, адже діти з парафії св. Миколая прибули разом з о. Іваном до м. Дрогобич, щоб взяти участь у християнському таборі «Різдво з Богом», який проходив в реколекційному домі «Самарянин».

Програма табору була надзвичайно цікава та сповнена різноманітними зустрічами та екскурсіями. Щоденні катехизації, які проводили брати-семінаристи, вивчення колядок, приготування Різдвяного вертепу, участь в Літургіях, розcпівування Часів та Ісусової молитви створювали справжню атмосферу християнської спільноти, яка готувалася до святкування празника Різдва Христового.

Після завершення табору в Дрогобичі брати разом з спільнотою парафії св. Миколая відправились до Кривого Рогу. У день прибуття в неділю по обіді брати брали участь в Божественній Літургії, а ввечері разом з о. Іваном долучились до акції передачі Вифлеємського вогню громаді м. Кривий Ріг організацією «Пласт». В наступні дні брати брали активну участь у приготуванні Різдвяного вертепу.

7 січня, на празник Різдва Христового, після святкових богослужінь брати разом з Різдвяним вертепом парафії св. Миколая відвідували парафіян з колядою. В часі Різдвяних святкувань відбувались зустрічі з молоддю парафії св. Миколая. 10 січня брати вирушили додому.

Брати Василь та Андрій дякують Богу за можливість послужити на місійних теренах. Слова вдячності брати висловлюють о. Івану та всім парафіянам УГКЦ в м. Кривий Ріг, а також ректорату ДДС та духівнику Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» вл. Григорію (Комару) за підтримку у здійсненні місійної поїздки.

Див.фоторепортаж: