... Дрогобицькі семінаристи у м. Кременчуці
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< травня 2011 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Дрогобицькі семінаристи у м. Кременчуці PDF Друкувати Електронна адреса
Вівторок, 24 травня 2011 08:14
Пасхальні свята 2011 р.Б. брати Андрій Кітик та Роман Назар провели на парафії Христового Воскресення м. Кременчук Полтавської обл. Ділячись своїми враженнями, братчики звернули увагу на родинний дух парафії. Протягом своїх місій вони допомагали священичій сім’ї в щоденній праці: прибирали будинок, вчили уроки з дітьми, допомагали на кухні тощо. У переддень світлого празника Пасхи брати разом з отцем прибрали подвір’я та підготували його до святкового богослужіння. 
Ще одним аспектом служіння був супровід співом святкових богослужінь. У світлий вівторок братчики були здивовані щирим дарунком однієї з найактивніших парафіянок п. Оксани Білої, яка пригостила їх на дорогу власноруч випеченими пасками.
У м. Кременчук ось уже третій рік здійснює своє священиче служіння о. Роман Атаман. Однак, через різні бюрократично-юридичні труднощі парафіяльна спільнота і досі не має храму, а тому всі богослужіння звершуються у пристосованій для цього кімнаті в домі отця пароха.  Парафіяльна громада має власну інтернет-сторіінку.
Брати вдячні о. Роману та його парафії за те, що ті вже втретє радо прийняли семінаристів з Дрогобицької Духовної Семінарії. Разом з тим, вони висловлюють подяку Ректорату семінарії та братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» за надану можливість відвідати місійні терени УГКЦ.