Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Дрогобицькі семінаристи у м. Кременчуці |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 24 May 2011 08:14 | |||
![]() Ще одним аспектом служіння був супровід співом святкових богослужінь. У світлий вівторок братчики були здивовані щирим дарунком однієї з найактивніших парафіянок п. Оксани Білої, яка пригостила їх на дорогу власноруч випеченими пасками.
У м. Кременчук ось уже третій рік здійснює своє священиче служіння о. Роман Атаман. Однак, через різні бюрократично-юридичні труднощі парафіяльна спільнота і досі не має храму, а тому всі богослужіння звершуються у пристосованій для цього кімнаті в домі отця пароха. Парафіяльна громада має власну інтернет-сторіінку. Брати вдячні о. Роману та його парафії за те, що ті вже втретє радо прийняли семінаристів з Дрогобицької Духовної Семінарії. Разом з тим, вони висловлюють подяку Ректорату семінарії та братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» за надану можливість відвідати місійні терени УГКЦ.
|