РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Дрогобицькі семінаристи на Харківських землях |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 28 січня 2012 20:17 | |||
Брати Ковалів Юрій та Андрій Китинський, семінаристи Дрогобицької духовної семінарії, Різдвяні місії 2012 р. Б. провели у селі Вільча (храм Покрову Пресвятої Богородиці). Територію парафії населяють переселенці із зараженої радіацією чорнобильської зони. На парафії служить о. Олександр, випускник Івано-Франківської духовної семінарії.
Семінаристи організували групу колядників, які відвідували домівки всіх парафіян протягом трьох днів, радуючи людей звісткою про народження Спасителя. На свято первомученика і архидиякона Стефана цю парафію відвідав владика Василь (Медвід), єпископ-помічник донецько-харківського екзарха, який очолив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Покрову Пресвятої Богородиці.
Брати Юрій та Андрій висловлюють свою подяку ректорату за сприяння і допомогу у цих Різдвяних місіях.
|