ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 2 червня по 4 липня 2025 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 7-8 липня 2025 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 21/06 Шістнадцять семінаристів отримали дипломи і нижчі свячення [оновлено, додано ВІДЕО]
- 02/06 Читайте новий випуск семінарійного часопису «Слово»
- 27/05 Пам'ятний подарунок від випускників ДДС
Найпопулярніше
- ЕФФАТА ДДС: "Взаємодія віри і науки на прикладі святої Гільдеґарди з Бінгена" (випуск №36) [ВІДЕО]
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
Владика Григорій (Комар) освятив підрясники другокурсникам семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 06 вересня 2015 18:45 | |||
Після Літургії настав один з найбільш пам'ятних моментів семінарійного життя - облечини у підрясник. Коментуючи цю подію владика відзначив, що підрясник є тою одіжжю, яка відділяє нас від світу з його багатими принадами, а його головна функція - оберігати наше покликання. Прочитавши молитву благословення, єпископ вручив кожному братові підрясник і запалену свічку. Відтак владика Григорій привітав усю братію та настоятелів з початком навчального року. У свою чергу, о. Василь Чава, від імені семінарійної спільноти, подякував владиці за його візит і за його батьківську опіку над семінарією. Після обіду у актовому залі семінарії відбулась зустріч владики Григорія з семінаристами, на якій єпископ поділився підсумками Патріаршого собору та Синоду єпископів УГКЦ, які протягом останніх днів відбувались у Івано-Франківську. Див.фоторепортаж:
|