... Семінаристи відзначили четверту річницю початку Революції Гідності [ФОТО]

< листопада 2017 >

Семінаристи відзначили четверту річницю початку Революції Гідності [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Вівторок, 21 листопада 2017 15:11

alt21 листопада 2017 року Божого семінаристи ДДС взяли участь у пам'ятному віче до Дня Гідності та Свободи – свята на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої (2004) та Революції Гідності (2013). У заході, який відбувся біля пам'ятного знаку у сквері Героїв Небесної Сотні у Дрогобичі, взяли участь представники духовенства, влади, громадські активісти, студенти та школярі. Серед присутніх було чимало учасників подій на Майдані.

Віче розпочалось з панахиди за героїв Небесної Сотні і всіх хто поклали своє життя за волю України, яку відслужив викладач семінарії о. Ігор Цмоканич у співслужінні о. Тараса Кусьпіся. Після закінчення молитви о. Ігор наголосив на важливості жертви, яку понесли усі загиблі на Майдані і на війні. За словами проповідника, зло можна подолати лише жертвою. Тому нашим обов'язком є не просто пам'ятати про своїх героїв, а втілювати у життя ті ідеали, за які вони віддавали своє життя. Наш патріотизм має проявлятись не у носінні вишиванки, а у жертовному служінні ближньому. Віче продовжилось словом голови міста Дрогобича Тараса Кучми, відтак студенти та учні у своїх мистецьких виступах дозволили повернутись у той бурхливий час і ще раз переосмислити значення революційних подій для нашого народу.

Див.фоторепортаж: