... Вийшов третій випуск "Наукових записок ДДС"

< травня 2018 >

Вийшов третій випуск "Наукових записок ДДС" PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 11 травня 2018 14:20

Naukovi zapysky dds 3Днями побачив світ третій випуск «Наукових записок Дрогобицької духовної семінарії». Матеріал даного видання поділений на 3 частини. Перша містить статті викладачів семінарії згруповані на тематичні секції: біблійно-богословську, патристично-філософську, літургійно-історичну та пастирсько-канонічну. До другої частини ввійшли окремі рецензії та огляди цікавих публікацій авторства викладачів ДДС. Особливістю цього випуску збірника є третя частина, у якій,

крім переліку тем дипломних робіт, захищених випускниками ДДС у 2017, міститься літургійна служба покровителям семінарії преподобним священномученикам Северину, Якиму та Віталію, ієромонахм дрогобицьким, підготована семінарійною спільнотою для подальшої апробації компетентною церковною владою згідно з існуючими в УГКЦ канонічними приписами. Цей скромний доробок Дрогобицької духовної семінарії можна вважати дарунком мирянам, монашеству і духовенству Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, яка у 2018 р.Б. сповнює свій 25-ій ювілей, адже дрогобицькі преподобні священномученики є, за словами її першого єпископа Юліяна (Вороновського), її «заступниками й опікунами»,  «молільниками за нас», а також, як висловився владика Ярослав (Приріз) у своєму Ювілейному посланні з нагоди 25-ліття СДЄ, «свідками та вчителями віри для теперішніх і прийдешніх поколінь».

Див. зміст: