... Семінарійний вертеп привітав з Різдвом настоятелів та викладачів ДДС [ФОТО]

< січня 2019 >

Семінарійний вертеп привітав з Різдвом настоятелів та викладачів ДДС [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 21 січня 2019 23:13

altЗа семінарійною традицією, щороку 6 курс організовує вертеп, з яким вирушає до домівок викладачів і працівників семінарії, щоби привітати їх зі святом Різдва Христового. Не стало винятком і цьогорічне Різдво: повернувшись з місійних теренів, 11 січня майбутні випускники з’їхались до семінарії, щоб підготувати різдвяну виставу. Цього ж дня семінарійний вертеп вирушив у свою мандрівку.

Привітавши преосвященніших владик Ярослава (Приріза) і Григорія (Комара), семінарійні колядники побували у домівках своїх викладачів, настоятелів та обслуговуючого персоналу, де у формі коротенької і веселої вистави, в якій розігрувались події, що стались 2 тисячі років тому, сповістили радісну новину про народження Божого Сина, прихід нашого спасіння, перемогу добра над злом. Вертеп також став доброю нагодою для дружнього спілкування у неформальній обстановці між отцями та їх студентами, які вже завтра з учнів і підопічних стануть співбратами, щоб разом звершувати служіння у Христовому винограднику.

Див.фоторепортаж: