... Семінаристи взяли участь у Хресній ході вулицями Дрогобича [ФОТО]

< березня 2019 >

Семінаристи взяли участь у Хресній ході вулицями Дрогобича [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Неділя, 24 березня 2019 19:32

alt24 березня 2019 року, у другу неділю Великого посту, відбулась Хресна дорога у місті Дрогобичі. Очолив молитву правлячий єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії владика Ярослав (Приріз) у співслужінні священнослужителів Дрогобича. О 15:00 розпочалась Хресна хода з-під катедрального собору Пресвятої Трійці.

Спочатку отець Іван Паньків окреслив теми, над якими розважали впродовж Хресної дороги священики. Цьогорічні роздуми під час молитовної ходи були присвячені великим світочам, блаженним мученикам та ісповідникам віри УГКЦ: Климентію Шептицькому, Омеляну Ковчу, Йосипу Сліпому, Юліану Вороновському. Також протягом Хресної ходи від священнослужителів можна було почути рефлексії про вихід з підпілля та поступове відродження УГКЦ.

Студенти семінарії виконували свої служіння під час Хресної дороги: супроводжували співом молитву, несли хрест та звукове обладнання. На завершення молитовної ходи владика Ярослав виголосив проповідь, у якій розповів про жертовне служіння та любов праведних мужів УГКЦ, взорувати на яких заохотив усіх вірних. Єпископ ствердив, що це можливе лише з допомогою благодаті Святого Духа. Наприкінці архипастир висловив вдячність усім організаторам та учасникам молитовної ходи.

Див.фоторепортаж: