... Семінаристи VI курсу відвідали благодійний фонд «Карітас» [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< вересня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Семінаристи VI курсу відвідали благодійний фонд «Карітас» [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 11 вересня 2019 20:03

IMG 5834Семінаристи VI курсу Дрогобицької семінарії у рамках предмету «Пастирська практика» почали ознайомлення зі служінням різних єпархіальних структур. 11 вересня 2019 р.Б. декілька з них відвідали благодійний фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії», де його духівник о. Богдан Лехович ознайомив братію зі структурою та різними дочірніми організаціями.

Розпочалась мандрівка з молитви в каплиці «Карітасу», після якої о. Богдан ознайомив семінаристів з напрямками діяльності фонду. Відтак семінаристи пройшли коридорами установи, щоб зсередини побачити, як практично реалізується заклик Христа «Будьте милосердні…». Першим пунктом екскурсії став Центр дозвілля для молоді з вадами розумового розвитку «Дивовижні долоні». Нікого не залишило байдужим знайомство з його учасниками, які з радістю прийняли семінаристів і разом з наставниками запросили приєднуватись до своєї спільноти. «Друзі», бо саме такими вони є один для одного, є прикладом, як радіти життю та цінувати кожен Богом дарований день.
Відтак браття мали можливість побачити та почути, як реалізуються численні благодійні проекти «Карітасу». Зокрема працівники фонду розповіли про діяльність центру соціальної та психологічної допомоги дітям і молоді з труднощами в навчанні та соціалізації «Разом сильніші», проекту «Протидія торгівлі людьми», спільноти для безпритульних «Наша хата», клубу літніх людей «Жива історія». Семінаристи також дізнались, як допомагають сім’ям переселенців, зокрема кримським татарам, залучають волонтерів, надають потребуючим психологічну допомогу.
Наприкінці зустрічі брати відвідали християнське кафе «Витанія», де можна смачно пообідати. На завершення кожен шестикурсник отримав диск “З любов’ю служімо один одному”, в якому представлено основні ділянки соціального служіння УГКЦ.

Див.фоторепортаж: