... Семінаристи відвідали «Хоспіс»
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2022-2028 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< жовтня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Семінаристи відвідали «Хоспіс» PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 01 жовтня 2021 17:00

hospis 202130 вересня семінаристи VI курсу Дрогобицької духовної семінарії у рамках предмету «Пастирська практика» відвідали Самбірську районну лікарню «Хоспіс», яка знаходиться у с. Сіде. Групу студентів на чолі з отцем-доктором Романом Андрійовським у стінах закладу зустрів медичний капелан о. Володимир Яцула, який представив їм особливості капеланського служіння в медичній сфері.

Після ознайомлення з інформацією про специфіку та історію хоспісу в с. Сіде, яку надала медичний працівник п. Олена Сенейко-Парійчук, о. Володимир детально розповів про медичне капеланство взагалі та своє служіння в цьому медичному закладі зокрема. Він зупинився на основних етапах розвитку цього виду душпастирства, його особливостях в різних країнах та Церквах (Римо-Католицькій Церкві, протестантських церковних спільнотах, православ'ї), виклав основні виклики і труднощі, з якими зустрічається медичний капелан, та накреслив перспективи активізації цього служіння в українських медичних установах.

Ця зустріч стала черговою нагодою для пізнання практичних аспектів душпастирювання в різноманітних ділянках, яке шостокурсники Дрогобицької духовної семінарії традиційно активізують у першому семестрі останнього року навчання, аби у другому, обравши якийсь конкретний напрямок, посвятити свій час глибшому ознайомленню з його особливостями.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA