... Студенти VI-го курсу побували на парафії Успіння Пресвятої Богородиці

< жовтня 2021 >

Студенти VI-го курсу побували на парафії Успіння Пресвятої Богородиці PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 27 жовтня 2021 17:19

успінняПродовжуючи у рамках предмету «Пастирська практика» знайомитись з різними аспектами душпастирства, семінаристи VI курсу Дрогобицької духовної семінарії 26 жовтня 2021 відвідали парафію Успіння Пресвятої Богородиці у м. Дрогобич, адміністратором якої є о. Ростислав Мелех. О. Ростислав з іншими священниками храму зустрів семінаристів на його подвір'ю, розповів про особливості душпастирювання на цій міській парафії, представив виклики та плани на майбутнє.

Головною особливістю цієї парафії є те, що недавно там заснували свічкову майстерню. Це і було основною метою даної зустрічі: ознайомитись з тим, як та чому виник і реалізовується цей задум. Тому о. Ростислав розповів як у нього виникла така ідея, як і де збирав матеріали і ресурси для цього. І заохочував семінаристів, щоб ті в майбутньому також проявляли свої ініціативи і започатковували різні форми діяльності на парафіях.
А вже після ознайомчої розмови, семінаристи мали змогу взяти участь у майстер-класі по виготовленні свічок.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: