... «Молитва на Різдво» дрогобицьких семінаристів у прямому телевізійному ефірі [ВІДЕО]

< грудня 2021 >

«Молитва на Різдво» дрогобицьких семінаристів у прямому телевізійному ефірі [ВІДЕО] PDF Друкувати Електронна адреса
Вівторок, 28 грудня 2021 23:26

NTAНаприкінці 2021 р.Б. досвід семінаристів Дрогобицької духовної семінарії продемонстрував, наскільки корисним може бути використання сучасних засобів масової комунікації у здорових цілях. Як ми вже повідомляли, кілька днів тому широковідомою стала їхня відеоколяда, яку станом на 29 грудня вже переглянуло у Фейсбуці два мільйони осіб. 28 грудня, ввечері, семінарійна братія на чолі зі своїм викладачем о. Ігорем Цмоканичем взяла участь у «Народному толк-шоу», яке виходить у прямому ефірі на каналі НТА.

У підсумковому в цьому році телешоу мова, зокрема, йшла про сучасну українську медіакультуру. Родзинкою передачі став виступ дрогобицьких семінаристів, які заколядували у прямому ефірі. На завершення о. Ігор Цмоканич презентував глядачам своєрідний сюрприз, присвячений в першу чергу тим, завдяки кому українці можуть спокійно колядувати, - українським воїнам. Студенти ДДС виконали зворушливу "Молитву на Різдво", яка викликала безліч емоцій.

Запрошуємо переглянути уривки з ефіру на каналі НТА.

«Молитва на Різдво» (слова і музика - Зиновій Медюх, виконують – студенти ДДС)

• Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: