РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Дрогобицька семінарійна спільнота прилучилася до прощі у чудотворному селі на Дрогобичині |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 10 травня 2022 16:11 | |||
Раннім-ранком, у неділю Мироносець, дрогобицькі семінаристи прибули до Грушівської святині, де допомогли в окремих організаційних питаннях. Рівно ж, префект семінарії о. Богдан Хом’як відслужив празничну Велику Утреню, а після неї здійснив Чин освячення води. Справжньої окраси богослужінням надавав семінарійних хор «Оранта» під диригуванням о. Андрія Бунь. До Грушева також традиційно завітали архиєреї Самбірсько-Дрогобицької єпархії Кир Ярослав (Приріз) та Кир Григорій (Комар). У своїй проповіді під час Архиєрейської Божественної Літургії вл. Ярослав Приріз спершу висловив свої сердечні співчуття українським матерям. Єпископ розкрив причинно-наслідковий зв’язок із розвалом СРСР та явлінням Пресвятої Богородиці у квітні 1997 року. Кир Ярослав також подякував захисникам України, які боронять її пасхальну ходу до торжества Воскресіння. На завершення проповідник сказав: «Любі молільники скінчиться (війна), і ангел України прийде, і як до мироносиць скаже тобі, дорогий українське народе: “Скінчилась твоя Голгота, твої випробування. Твоє звитяжне воїнство здобуло перемогу, бо ви воювали не в своєму імені, але в імені Бога. А Бога не можна перемогти!”».
|