РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінарійна спільнота предстояла перед Богородицею у Биличах |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 19 червня 2022 22:18 | |||
У богослужбовій каплиці о. Богдан очолив Велику Утреню, а відтак Молебень до Пресвятої Богородиці, прославленої в Билицькій іконі. Також о. Богдан разом із семінаристами та прочанами звершили Чин освячення води, після чого було окроплення свяченою водою вірних та церковних речей. Щоб очолити Архиєрейську Божественну Літургію та звернутися із пастирським словом, до с. Билич завітав Преосвященний владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. У своїй гомілії владика Григорій, перелічивши, з якими просьбами до відпустового місця прибувають прочани, зокрема, відповів на запитання, звідки бересе сили український народ: «Бо над нами є Покров Божої Матері, і це ми уже неодноразово досвідчили». Відтак архиєрей розважив над подвигом любови Героїв нашої Батьківщини. На думку архиреєрея, для української перемоги не вистарчає зброї, але потрібна довіра до Бога. Своїм ангельським співом Божественну Літургію прикрашав семінарійний хор «Оранта» під диригуванням о. Андрія Буня. Інша семінарійна братія долучилася до прощі різними служіннями. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|