РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінаристи вшанували полеглих героїв Небесної сотні у 10-ту річницю їхньої смерті |
Вівторок, 20 лютого 2024 20:54 | |||
20 лютого 2024 р. Б. з нагоди 10-их роковин полеглих на Майдані під час Революції Гідності семінарійна спільнота вшанувала своїх героїв, відвідавши скорботне віче, що проходило у м. Дрогобичі біля пам'ятника Героям Небесної сотні. Поминальну панахиду, супроводжувану співом семінаристів ДДС, очолив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії. У своєму слові вл. Ярослав, зокрема, сказав: "Сьогодні свідомий український народ збирається соборно на молитву, аби вшанувати героїв Небесної сотні. Їхнім гаслом і мотивом життя була воля, гідність, цілісність і соборність української держави. Коли ворог своїми метастазами прагнув окупувати нашу країну і привести її до нової тиранії, найкращі сини і доньки цієї землі стали на її оборону. Тому сьогодні, спогадуючи це, ми дякуємо їм. Вони живі, вони невмирущі. Але нам потрібна пам'ять про них, адже бачимо, що ворог у черговий раз намагається здійснити свої тиранічні мрії, окуповуючи нашу державу з новими силами. Нехай приклад, жертва, сміливість, героїзм Небесної сотні змобілізують нас, аби не допустити московита до нашої рідної землі. Україна була, є і буде, якщо вона молиться і бореться. Слава українським героям, слава Збройним Силам України, слава Україні!". Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|