... Новий номер семінарійного релігійно-суспільного часопису "Слово"

< червня 2010 >

Новий номер семінарійного релігійно-суспільного часопису "Слово" PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 11 червня 2010 10:15
На початку червня вийшов черговий номер семінарійного релігійно-суспільного часопису "Слово". Цього разу "Слово" присвячене батькам і батьківству. У ньому ви дізнаєтесь про День батька, а також прочитаєте цікаві ексклюзивні інтерв’ю з багатодітними батьками (татами).
Окрім того, в цьому числі часопису містяться думки семінаристів щодо святости, роздуми про те, чи потрібно бути святим і хто такий святий сьогодні.
Рубрика «УГКЦ сьогодні» містить два цікаві інтерв’ю з непересічними постатями сьогодення: Андрієм Юрашем на тему церковного життя УГКЦ сьогодні та Володимиром Шереметою про ставлення Церкви до екології.
В рубриці «Особистості» опубліковано матеріяли про капелана УПА о. Василя Шевчука (псевдо Кадило) та про Павла Чубинського, видатного вченого, поета, громадського діяча, автора тексту Гімну України.
В інших рубриках ви дізнаєтеся дещо про те, яке не стати грішником проти Святого Духа і чи не загрожує нам гріх фарисеїв та книжників, які розп’яли Христа.
Про значення і сенс церковного освячення води читайте в статті «Символіка води в літургійному житті Церкви».
Рубрика «Житія» подає початок Житія Методія в перекладі з церковнослов’янської прот. Івана Гаваньо та з його коментарями перекладача.
А також на сторінках нашого часопису ви знайдете багато іншої, сподіваємося, цікавої для вас інформації.
Читайте з Богом!