... Дрогобицька духовна семінарія розпочала 2010-2011 навчальний рік [ВІДЕО] [оновлено]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< вересня 2010 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Дрогобицька духовна семінарія розпочала 2010-2011 навчальний рік [ВІДЕО] [оновлено] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 01 вересня 2010 19:50

Відкриття 2010-2011 навчального року1 вересня 2010 року у Дрогобицькій Духовній семінарії розпочався навчальний рік. Почалося святкове дійство о 9.00 год. у семінарійній каплиці, де брати молитвою I і III часів готувалися до Божественної Літургії. Апогеєм святкування початку нового навчального року стала Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященніший владика Юліан (Вороновський). Слова «Благословенне Царство…», якими о 10.00 розпочалася Божественна Літургія, таїнственно ввели присутніх семінаристів і їх батьків у Царство Боже. 

Цього року підготовку до свого нового служіння у цьому Царстві почали 13 першокурсників. У своїй проповіді (див. за цим посиланням) під час Літургії преосвященний владика Юліан наголосив на важливості вибору доброї, хоч часто нелегкої дороги священства, яка веде до мети - життя в Христі. Зокрема, він сказав: "Вас сьогодні Господь кличе на служіння Народу Божому та словом Євангелія поборювати нечисті духи сьогодення – самолюбство, безвідповідальність, байдужість, грошолюбство, зажерливість. І хоча перед вами місяці або ще роки навчання, проте здійснення вашого покликання та ваше подальше служіння залежить саме від того, як ви проживете ці місяці і роки".

Після завершення Божественної Літургії владика благословив підрясники для студентів II курсу і окропив їх святою водою. Опісля, з подячним словом виступив ректор Дрогобицькій Духовній семінарії отець Мирон Бендик, ще подякувавши владиці за його присутність і батьківське слово, промовлене до семінаристів. Отець ректор висловив глибоку надію, на те, що молитви та праця владики для нашої семінарії, принесуть гідний плід, у серцях семінаристів, для добра церкви та на славу українського народу.

Святкове дійство для студентів I курсу та їх батьків продовжилося в актовому залі, де проректор о. Григорій Комар ознайомив їх з деякими практичними моментами, пов’язаними із життям та діяльністю семінарії. Студенти II-VI курсів разом з владикою, ректоратом та присутніми викладачами мали святковий обід у семінарійній трапезній.

 Див фоторепортаж про подію.

Див. відеорепортаж: Посвячення підрясників