... Різдвяні місії в Сумах
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< January 2015 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 31  

Visits

 Погода в Україні
 
Різдвяні місії в Сумах PDF Print E-mail
Friday, 30 January 2015 17:39

altЦьогоріч місто Суми відвідали брати-другокурсники Василь Салій і Михайло Бринько. Майже відразу після приїзду і знайомства з отцем-парохом Олександром Дядею, браття вирушили до каплиці Введення в храм Пресвятої Богородиці, де відбулась Божественна Літургія.

Тоді парох о. Олександр ознайомив їх з містом, а також розповів про особливості служіння на Сумщині. Дана парафія належить до Харківського екзархату. Отець є єдиним греко-католицьким священиком в регіоні. Крім невеликої громади в місті Суми, отець обслуговує греко-католиків у місті Охтирка. Серед парафіян є багато переселенців із Західної України, які колись приїжджали сюди працювати і в силу певних обставин залишились на постійне проживання.

Брати брали участь у всіх святкових богослужіннях, супроводжуючи їх своїм співом. В день Різдва, крім Літургії в Сумах, семінаристи з отцем вирушили з радісною звісткою про народження Христа до прихожан м. Охтирки. Ще одну святкову Літургію було відслуженно в Гадяцькому районі Полтавської області, де працюють нафтовики з Борислава, Дрогобича.

Браття мали можливість поспілкуватись з місцевими прихожанами, розповісти про різдвяні традиції Галичини, поколядувати. Цікавим було спілкування з римо-католиками м. Суми, семінаристи часто відвідували богослужіння в костелі. Впродовж різдвяних свят браття з о. Олександром навідувались з колядою до домівок парафіян, ділячись з ними великою радістю Різдва.

Набравшись яскравих вражень і здобувши неоціненний досвід, 11 січня брати Василь і Михайло вирушили додому, щоб і у колі рідних заколядувати на честь новонародженого Христа.