Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Різдвяні місії в Сумах |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 30 January 2015 17:39 | |||
Тоді парох о. Олександр ознайомив їх з містом, а також розповів про особливості служіння на Сумщині. Дана парафія належить до Харківського екзархату. Отець є єдиним греко-католицьким священиком в регіоні. Крім невеликої громади в місті Суми, отець обслуговує греко-католиків у місті Охтирка. Серед парафіян є багато переселенців із Західної України, які колись приїжджали сюди працювати і в силу певних обставин залишились на постійне проживання. Брати брали участь у всіх святкових богослужіннях, супроводжуючи їх своїм співом. В день Різдва, крім Літургії в Сумах, семінаристи з отцем вирушили з радісною звісткою про народження Христа до прихожан м. Охтирки. Ще одну святкову Літургію було відслуженно в Гадяцькому районі Полтавської області, де працюють нафтовики з Борислава, Дрогобича. Браття мали можливість поспілкуватись з місцевими прихожанами, розповісти про різдвяні традиції Галичини, поколядувати. Цікавим було спілкування з римо-католиками м. Суми, семінаристи часто відвідували богослужіння в костелі. Впродовж різдвяних свят браття з о. Олександром навідувались з колядою до домівок парафіян, ділячись з ними великою радістю Різдва. Набравшись яскравих вражень і здобувши неоціненний досвід, 11 січня брати Василь і Михайло вирушили додому, щоб і у колі рідних заколядувати на честь новонародженого Христа.
|