Перекласти на...
Нові матеріали
- 10/08 Ярослав Мисак, «Душпастирське служіння та національно-просвітницька діяльність пароха Стебника о. Петра Мекелити (1919-1946рр.)» (науковий керівник - о. д-р. Володимир Івасівка, рецензент – ліц. Ігор Бриндак)
- 31/07 Володимир Мисів, «Взаємозв’язок Таїнств Хрещення, миропомазання та Євхаристії. Літургійні тексти та церковна практика УГКЦ» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
- 28/07 ЕФФАТА ДДС: Християнин і захист Вітчизни. Частина 2 (випуск №25) [ВІДЕО]
- 25/07 Марко Стахнів, «Легалізація Української Греко-Католицької Церкви на тлі суспільно-політичної ситуації 1985-1991 рр.» (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
- 20/07 Михайло Карпінець, «Богословсько-літургійне значення священичих молитов Літургії Передшеосвячених Дарів у Візантійській традиції» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
Найпопулярніше
- Іван Іваненко, «Устрій відродженого чоловічого Студійського монашества в Україні від 1898 р. до сьогодення» (науковий керівник - вл. Григорій Комар, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- Іван Рожак, «Роль Таїнства Покаяння в євангелізаційній діяльності УГКЦ» (науковий керівник - о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. д-р Мирон Бендик)
- Іван Злупко, «Пастирська діяльність блаженного священномученика Василія-Всеволода Величковського у 1920-1969 рр. (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
- Марко Стахнів, «Легалізація Української Греко-Католицької Церкви на тлі суспільно-політичної ситуації 1985-1991 рр.» (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
- Михайло Карпінець, «Богословсько-літургійне значення священичих молитов Літургії Передшеосвячених Дарів у Візантійській традиції» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
- ЕФФАТА ДДС: Християнин і захист Вітчизни. Частина 2 (випуск №25) [ВІДЕО]
- Володимир Мисів, «Взаємозв’язок Таїнств Хрещення, миропомазання та Євхаристії. Літургійні тексти та церковна практика УГКЦ» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
РОЗДІЛИ САЙТУ
Різдвяні місії в Сумах |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 30 січня 2015 17:39 | |||
Тоді парох о. Олександр ознайомив їх з містом, а також розповів про особливості служіння на Сумщині. Дана парафія належить до Харківського екзархату. Отець є єдиним греко-католицьким священиком в регіоні. Крім невеликої громади в місті Суми, отець обслуговує греко-католиків у місті Охтирка. Серед парафіян є багато переселенців із Західної України, які колись приїжджали сюди працювати і в силу певних обставин залишились на постійне проживання. Брати брали участь у всіх святкових богослужіннях, супроводжуючи їх своїм співом. В день Різдва, крім Літургії в Сумах, семінаристи з отцем вирушили з радісною звісткою про народження Христа до прихожан м. Охтирки. Ще одну святкову Літургію було відслуженно в Гадяцькому районі Полтавської області, де працюють нафтовики з Борислава, Дрогобича. Браття мали можливість поспілкуватись з місцевими прихожанами, розповісти про різдвяні традиції Галичини, поколядувати. Цікавим було спілкування з римо-католиками м. Суми, семінаристи часто відвідували богослужіння в костелі. Впродовж різдвяних свят браття з о. Олександром навідувались з колядою до домівок парафіян, ділячись з ними великою радістю Різдва. Набравшись яскравих вражень і здобувши неоціненний досвід, 11 січня брати Василь і Михайло вирушили додому, щоб і у колі рідних заколядувати на честь новонародженого Христа.
|