... Учні Малої семінарії відвідали музей при Катедральному соборі Пресвятої Трійці [ФОТО]

< жовтня 2019 >

Учні Малої семінарії відвідали музей при Катедральному соборі Пресвятої Трійці [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Субота, 12 жовтня 2019 13:40

alt11 жовтня 2019 року по завершенні занять, які провели брати-семінаристи, учні Малої семінарії відвідали музей при Катедральному соборі Пресвятої Трійці, що в місті Дрогобичі. Семінарист IV курсу Олег Бережанський провів юнакам цікаву екскурсію, представивши експонати музею і коротко розповівши про історію будівництва катедри та особливості її іконопису.

Музей, що знаходиться в підвальному приміщенні собору, надзвичайно унікальний та цінний, адже в ньому зберігаються старовині ризи та інші  речі, призначені для богослужбового вжитку. Найбільше експонатів музею пов'язані з особою владики Юліана (Вороновського), першого єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Відвідини музею не тільки збагатили малих семінаристів цікавими фактами з історії СДЄ та її діячів, але й залишили незабутні враження і стали стимулом вивчати історію Самбірської-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Див.фоторепортаж: