Перекласти на...
Нові матеріали
- 31/07 Володимир Мисів, «Взаємозв’язок Таїнств Хрещення, миропомазання та Євхаристії. Літургійні тексти та церковна практика УГКЦ» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
- 28/07 ЕФФАТА ДДС: Християнин і захист Вітчизни. Частина 2 (випуск №25) [ВІДЕО]
- 25/07 Марко Стахнів, «Легалізація Української Греко-Католицької Церкви на тлі суспільно-політичної ситуації 1985-1991 рр.» (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
- 20/07 Михайло Карпінець, «Богословсько-літургійне значення священичих молитов Літургії Передшеосвячених Дарів у Візантійській традиції» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
- 14/07 Іван Злупко, «Пастирська діяльність блаженного священномученика Василія-Всеволода Величковського у 1920-1969 рр. (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
Найпопулярніше
- Іван Іваненко, «Устрій відродженого чоловічого Студійського монашества в Україні від 1898 р. до сьогодення» (науковий керівник - вл. Григорій Комар, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- Іван Рожак, «Роль Таїнства Покаяння в євангелізаційній діяльності УГКЦ» (науковий керівник - о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. д-р Мирон Бендик)
- Іван Злупко, «Пастирська діяльність блаженного священномученика Василія-Всеволода Величковського у 1920-1969 рр. (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
- Марко Стахнів, «Легалізація Української Греко-Католицької Церкви на тлі суспільно-політичної ситуації 1985-1991 рр.» (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
- Михайло Карпінець, «Богословсько-літургійне значення священичих молитов Літургії Передшеосвячених Дарів у Візантійській традиції» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
- ЕФФАТА ДДС: Християнин і захист Вітчизни. Частина 2 (випуск №25) [ВІДЕО]
- Володимир Мисів, «Взаємозв’язок Таїнств Хрещення, миропомазання та Євхаристії. Літургійні тексти та церковна практика УГКЦ» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
РОЗДІЛИ САЙТУ
Головні правила сучасного душпастирства |
![]() |
![]() |
![]() |
Категорія:
Проект "Оцифрована спадщина" > Богослов'я
Автор:
Сліпий Йосиф
Сторінки: 49
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Link:
![]() |
Візитів: 74887 | |
Опис
Це машинописна публікація без вказання автора, місця і дати видання. З ініціалів "О.Й.С." можна зробити висновок, що автором є о. Йосиф Сліпий. Брошура була написана десь в 1940-1941 рр., про що можна здогадатись з її змісту. Як на це вказує назва, брошура вияснює, як має поступати священик в умовах військового стану чи за панування радянської влади. У вступі автор пише: "ВоеннІ часи І ще більше нинішні умовиш ставлять до душпастиря Інші вимоги. Висуваються на перше місце потреба пристосування правил Із моральної теології І права, на які він дотепер не звертав уваги І не мав навіть нагоди з ними зустрічатися в житті. Тому й не потребував пристосовувати їх в душпастирській практиці. Сучасне душпастирство вертає під деяким оглядом до первісних часів християнства, у яких провідна думка: "Спасти душі", висувалася на перед у цілій своїй гостроті, а все Інше уступало на другий план". Це цінна пам'ятка пастирського богослов'я другої половини ХХ ст. та джерело для вивчення історії УГКЦ в підпіллі (в умовах СРСР). |
|
Дата: Понеділок, 03 червня 2013 19:11
|