РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- 12/07 Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових студентів
- 08/07 Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
Найпопулярніше
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
В семінарії - дні духовної віднови [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вже на самому початку о. Андрій запропонував використати призначений час на розмову з Богом: "Реколекції - це в першу чергу молитва, з допомогою якої маємо вирушити в подорож до глибини серця." За основу духовних вправ отець взяв уривок з книги пророка Ісаї, у якому розповідається про страждаючого Слугу Господнього. Завданням кожного семінариста було, з погляду на страждаючого праведника, проаналізувати своє прагнення бути священиком. За словами о. Андрія, "ми повинні відчитати в постаті Слуги Господнього місію, післаництво священика". Кожна наука базувалась на коротенькому уривку з книги пророка Ісаї. З самого початку реколектант зосередив увагу на нашому покликанні до священства. "Ми вибрані, ми викликані, ми тут не просто так," - прокоментував о. Андрій наше перебування в семінарії, водночас вказуючи на основне призначення священика - бути поруч, любити, не руйнувати, а зціляти, бути вірним до кінця. "В образі Слуги Господнього ми відчуваємо себе немічними перед волею Божою," - наголосив отець, тому ми не повинні шукати успішності, ефективності, значимості, ефектності у своєму служінні. "Господь діє у нашій слабкості". Кожен брат на протязі реколекцій мав змогу проаналізувати свої немочі, слабкості і побачити в них Божу присутність. В образі Слуги Господнього ми також намагались відчитати образ люблячого Бога, який наші гріхи, болі бере на себе, а нам дарує прощення, здоров'я. "Бог входить в нашу розбитість, щоб зціливши, навчити нас любити,"- підсумував отець. Завершились духовні вправи у неділю після обіду молебнем до Пресвятої Богородиці. Після закінчення молебню ректор семінарії о. Мирон Бендик подякував о. Андрію за чудові науки впродовж реколекцій, а семінаристи своє благодарення виразили гучним "Многаліттям". Див.фоторепортаж:
|