РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 28/09 Делегація ДДС взяла участь у богословському форумі УГКЦ
- 26/09 Пастирська практика семінаристів шостого курсу в капеланському служінні
- 24/09 Вийшла книга викладача ДДС про Христове славне Зновупришестя
- 18/09 Нижчі свячення братів шостого курсу
- 18/09 Пастирське служіння братів шостого курсу у сучасному медіапросторі єпархії
Найпопулярніше
- Олег ГРИНЬКІВ, «Ідея християнсько-національного виховання у творчості Григорія Ващенка» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Олег Кекош)
- Дмитро ВИТІВСЬКИЙ, «Тринітарна антропологія» французького богослова Олів’є Клемана» (науковий керівник - о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
Дрогобицькі семінаристи побували на місійних теренах Донецького екзархату [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 02 лютого 2018 10:48 | |||
Вихованці Дрогобицької семінарії в різний спосіб служили під час своїх місій. В першу чергу допомагали провадити різдвяні богослужіння, супроводжуючи їх співом, а також допомагали отцю в домашніх справах. В перші два дні (5 і 6 січня) по завершенні Літургії брати разом з отцем мали зустрічі з місцевими дітьми, з якими спілкувались і колядували. Ввечері 6 січня брати з сім’єю о. Тараса молитовно приступили до святої трапези. В день Різдва Христового урочисті богослужіння відбулися на двох парафіях у с. Орлове і с. Промінь. По обіді отець з братами та місцевими дітьми ходили від хати до хати з Різдвяною колядою. Наступного дня до церкви приїхали волонтери, які показали людям Різдвяний вертеп. Після цього семінаристи вирушили додому з гарним святковим настроєм. Брати висловлюють щиру подяку Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» і Дрогобицькій духовній семінарії за можливість послужити греко-католицьким вірним на Сході України. Див.фоторепортаж:
|