РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінаристи розділили радісну звістку Воскресіння Христового з вірними м. Одеса [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 20 травня 2019 15:55 | |||
Семінаристи супроводжували співом богослужіння під час Страсного тижня та в неділю Пасхи. У Великий Четвер брати молились Страсну Утреню, а у Велику п’ятницю – Вечірню з винесенням плащаниці. У Велику суботу ввечері було відслужено Надгробне. Пасхальні богослужіння розпочалися опівночі. Спочатку семінаристи молились Пасхальну утреню, а по її завершенні – Святкову Божественну Літургію Йоана Золотоустого. Опісля о. Олександр здійснив освячення пасок. Після цього брати відвідали військову академію, побувавши на кораблях військово-морських сил України «Гетьман Сагайдачний» і «Шостка», а опісля у м. Затока, де разом із працівниками відпочинкового комплексу молились Святкову Літургію. В інші дні Пасхальних свят брати разом із о. Олександром служили богослужіння у храмі святого архистратига Михаїла.Також брати та о. Олександр відвідали владику Михаїла (Бубнія), екзарха Одеського. Брати-семінаристи складають щиру подяку о. Олександру Смеречинському та його сім’ї за теплий родинний прийом та ділення досвідом, спільноті храму святого архистратига Михаїла за спільну молитву і спілкування. А також вдячні духівнику Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» владиці Григорію (Комару) і ректорату Дрогобицьої духовної семінарії за надану можливість здійснити місійну поїздку. Див.фоторепортаж:
|